17

Kasım

Temizlikte Organik Ürünler Kullanmanın Önemi

Günümüzde temizlik için kullandığımız deterjanlar ve birçok temizlik ürünü, çokça zararlı kimyasal madde barındırmaktadır. 
17

Haziran

Güneşten Korunmanın Önemi

Güneş; doğa, dünya ve insanlar için çok önemli bir yere sahiptir. Vücudumuza almamız gereken D vitaminini güneş yoluyla vücudumuza alırız.
24

Ağustos

Çölyak Hastalığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

ÇÖLYAK; Çavdar, yulaf, arpa ve buğday gibi tahılların içerisinde bulunan gluten adlı bir proteine karşı gelişen ve ortaya çıkan bir hastalıktır.

ORGANİK MARKET

İnsan sayısının gün geçtikçe çoğalması sonucunda sebzelerin yetişmesini beklemek, bunların satışından kar yapmak için çiftçiler her geçen gün daha çok hormonlu gübreler ve ilaçlar kullanmaya başlamışlardır. Hormonlu sebzeler, koruyuculu ve katkı maddesi içeren hazır gıdalar ve konservelerin yol açtığı sağlık sorunlarını engellemenin tek yolu tüm insanlığın doğal, saf, katkısız ürünlere yönelmesidir. Bu nedenle doğal ürünlere son yıllarda ilgi bir hayli artmıştır. Organik ürünler, tohumdan paketlenme işlemine kadar hiçbir evresinde kimyasalla temas etmemiş ve kimyasal işleme maruz kalmamış olanlarıdır. Günümüzde son hızla artan hastalıklar sağlıklı ve doğal besinler tüketmemiz gerektiğini bize gösterir. Bunu önlemek için doğal ürünlerle beslenilmelidir. Organik besinleri tattığınız zaman lezzetinin, kokusunun, renginin daha güzel olduğunu fark edeceksiniz. Organik ürünlere nasıl ulaşırım diyorsanız organik marketlerden ulaşabilirsiniz..

Önceden organik marketler olmadığı için organik ürünlere ulaşmak zordu. Hormonlu sebze, meyve ve etler tüketilmek zorunda kalınıyordu fakat artık internet olsun veya yaşadığımız yerlerde olsun bu ürünlere ulaşım kolaylaştı. Dogaevinizde.com'dan doğal ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Organik satın al denince akla gelen ilk platformlardan biri olan web sitemiz uzun yıllardır online olarak satış yapmaktadır.Besin değerleri yüksek olan ürünlerimizin üretiminde yabancı maddeler kullanılmamıştır.Satılan ürünlerimizin hepsi sertifikalıdır.Ülkemizde bu sektörde son yıllarda talebin artmasından dolayı organik ürün satış siteleri de artış göstermiştir. Güvenilir alış veriş yapabileceğiniz firmamız için müşteri memnuniyeti ilk plandadır. Organik tarımcılık 30 yılı aşkın süredir hayatımıza girmiş bulunmakta , bu noktada bilinçli tüketiciler gün içerisinde tükettikleri gıdaların doğal olmasına özen göstermekte. Özellikle son 10 senede popüler olan bu ürünler parakende satış olarak da yüksek talep görmektedir. Eğer sizde güvenilir bir organik ürünler mağazası arıyorsanız bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sıkca sorulan sorulardan biri de organik ürün fiyatlarının diğer ürünlere nazaran neden daha pahalı olduğudur. Ürünlerin üretim aşamalarında yer alan farklılıklar fiyat parametrelerini belirler. Bu faktörler dolayısı ile fiyatlar arasında farklılık olabilir ancak yaşam parametleri ve fiyat performans analizi yapıldığında organik ürünler sipariş etmek birçok kişinin öncelikli tercihidir.