Sevkiyat ve Teslimat

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Kargo bedeli siparişiniz sırasında hesaplanır ve ödeyeceğiniz tutara eklenir. dogaevinizde.com'da 300 TL üzeri alışveriş yaptığınızda, kargo bedeli ödemezsiniz, bu bedel dogaevinizde.com tarafından karşılanır. Ücretsiz kargonuz Yurtiçi Kargo ile gönderilir. Siparişiniz kargoya verildiği zaman Dogaevinizde.com e-posta ve sms göndererek sizi haberdar eder.


Dogaevinizde.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı dogaevinizde.com sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.

Teslimat süresi: Kargo firması İstanbul içinde en geç 2 işgünü, İstanbul dışında ise en geç 5 işgünü içinde ürünlerinizi adresinize ulaştıracaktır. (Uzak bölgelerde bu süre uzayabilir)

Teslimat yapılacak kişi: Teslimat, adresinizde size, siparişte belirttiğiniz kişiye ya da kimlik bilgisi alınarak bir yakınınıza yapılır.