The Lifeco Alkali Su pH Damlası 30 ml (11-040)

Marka : Lifeco
Tedarikçi : Keyifli İşler
Fiyat : ₺67,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
The Lifeco
Alkali Su pH Damlası 30 ml
 

Suyun içinde bulunan pozitif yüklü alkali minerallerin dengesi, yaşam dinamizmimiz için büyük önem taşır. Bu dengenin bozulması, hücrelerin hasara uğramasına neden olarak obezite, yüksek tansiyon, kolestrol, diyabet ve kanser gibi rahatsızlıkların oluşma sürecini hızlandırır. pH solüsyonları içme suyunun pH değerini yükseltmek için kullanılır, alkali konsantresi olup içeriğinde himalaya tuzu mineralleri barındırır.
İçindekiler: Potasyum hidroksit, sodyum hidroksit, himalaya tuzu mineralleri, saf su.
Kullanım Şekli: 200 ml (1 bardak) içme suyuna 5 damla damlatıp karıştırılıp içilmesi önerilir. Her içilen 1 bardak suya damlatılabilir. Yüksek tansiyon hastaları damla sayısını 3 damlaya düşürebilir.
Not: ** pH solüsyonunu direk içmeyiniz. Açık yara ve göz ile temasından kaçınınız. Temas olur ise bol su ile yıkayınız. Böbrek rahatsızlığı olan hastaların doktoruna danışması tavsiye edilir. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.
Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.
 
 
Diğer Sağlık Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin