Aller DMC Toz Akarı Önleme Cihazı (15184)

Marka : Aller DMC
Tedarikçi : Metratıp
Fiyat : ₺154,00(KDV Dahil)

Menşei: İNGİLTERE

Adet

Artır Azalt
Aller DMC
Toz Akarı Önleme Cihazı
 

Astım, Egzema ve Alerji Hastalıkları için Yeni Doğal Cihaz, akarlar yıl boyu görülen alerjik bozukluklar olan; rinit, bronşiyal astım, egzema gibi hastalıkların ana sorumlusudur. Akarlar 2-4 ay yaşarlar ve her dişi 20-50 yumurta üretir. Hastalar akarların zengin alerjen taşıyan dışkılarına alerjik reaksiyon gösterirler. Akarların elimine edilmesi akarlardan kaynaklanan alerjilerde izlenecek en doğru prosedürdür.
Nasıl Çalışır?
Akar kontrolü cihaz fişe takıldığında çıkan ultrasonik ses dalgaları ile yapılır. Akarların gelişmesi, üreme döngülerini engellemesi ile gerçekleşir. Akarların beslenme ve üreme faaliyetleri kesilir, popülasyonu azalır. Bu azalma akarların azalmasına bu sayede alerjen (akar dışkısı = toz) üretiminin azalmasını sağlamaktadır.
Ürün Özellikleri;
Akarlar tarafından üretilen alerjenler azalır. Akarların popülasyonu azalır. İlaçsızdır. İnsanlar ve pet hayvanları için kullanımı kolay. Bilimsel ve klinik olarak ispatlanmış. CE belgesi mevcut. Klinik ve bilimsel çalışmalar göstermiştir ki; Beslenme düngülerini keserek alerjen oluşumunu azaltır. Akarların popülasyonunu azaltır. İlaç kullanımını azaltır. Alerji önlemeye yardımcı olur. Cihazın etkinlik alanı 62,8 m³'tür.
AllerDMC cihazını 220 V standart bir prize takınız. Önünde odayı görmesini engelleyecek hiçbir eşya (örn. Elbise dolabı, masa, koltuk vb.) olmamasına dikkat ediniz. Ön tarafında yanan mavi ışık Aller DMC Toz Akarı Önleyici cihazının çalıştığını gösterir.
İstatistiksel Bilgi
Dünya nüfusunun %25'i alerjik bozukluklardan etkilenmektedir. Bu bozukluklara en çok solunumla alınan alerjenler neden olur. Akarlar ev içindeki 1 numaralı alerjen üreticileridir. Her 3 çocuktan biri bir şekilde akar alerjisine sahiptir. Kontrol edilemeyen çevrelerde insanlar alerjenlere maruz kalabilir bu nedenle astım, egzema, polen gibi benzer şeylere de alerji geliştirebilir. Erken önlem almak en önemli adımdır.
 
Diğer Sağlık Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin