Almawin Organik Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Makine Yıkama Tozu 5 kg
Almawin Organik Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Makine Yıkama Tozu 5 kg

Almawin Organik Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Makine Yıkama Tozu 5 kg (2105)

Marka : Almawin
Tedarikçi : BioMarket
Fiyat : ₺422,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Almawin Organik
Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Makine Yıkama Tozu 5 kg
 

Organik beyaz ve renkli çamaşır makine yıkama tozu, beyaz ve renkli çamaşırların yıkanmasında kullanılır. Çamaşır makinenizdeki kireç kalıntılarını temizler ve tertemiz çamaşırlar elde etmenizi sağlar. İçerisinde bulunan organik bitkiler sayesinde çamaşırlarınızı etkili bir şekilde yıkar. Çamaşır yıkama tozu organik maddeler kullanarak üretilmiştir. Tamamen organik içerikli olup çamaşırlarınıza zarar vermeden hoş bir koku verir.
İçindekiler: Sabun (sabun ve bitkisel yağ sabunu), anyonik yüzey aktif maddeler (bitkisel yağ alkol sülfatları), noniyonik yüzey aktif maddeler (bitki şekeri yüzey aktif maddeler), kokular (doğal esansiyel yağların parfüm yağı karışımı), limonen, enzimler (GDO içermeyen proteaz) içermektedir. ECO Organik Garantie sertifikasına sahiptir. Enzimler ve renklendirici içermediği için rahatlıkla ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür.
Kullanımı: Az kirlilerde: 60ml (2,5 ölçü kaşığı). Çok kirlilerde: 100ml (4 ölçü kaşığı). 30-95C ° arasındaki sıcaklıklarda, beyaz ve renkli hızlı çamaşırlar için uygundur.
Organik Toz Çamaşır Deterjanı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin