Almawin Organik Renkliler İçin Çamaşır Makine Yıkama Tozu 1 kg (529)

Marka : Almawin
Fiyat : ₺83,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Almawin
Organik Renkliler İçin Çamaşır Makine Yıkama Tozu
 

Organik renkli çamaşır makine yıkama tozu, renkli çamaşırların yıkanmasında kullanılır. Çamaşır yıkama tozu organik maddeler kullanarak üretilmiştir. Çamaşır makinenizdeki kireç kalıntılarını temizler ve tertemiz çamaşırlar elde etmenizi sağlar. İçerisinde bulunan organik bitkiler sayesinde çamaşırlarınızı etkili bir şekilde yıkar. Tamamen organik içerikli olup çamaşırlarınıza zarar vermeden hoş ve güzel bir koku verir. Su sertliğinde ayarlanabilen bir ürün olan çamaşır yıkama tozu çamaşır makinenizdeki kireç çökeltilerini önler.
İçindekiler: Sabun (sabun ve bitkisel yağ sabunu), anyonik yüzey aktif maddeler (bitkisel yağ alkol sülfatları), noniyonik yüzey aktif maddeler (bitki şekeri yüzey aktif maddeler), kokular (doğal esansiyel yağların parfüm yağı karışımı), limonen, enzimler(GDO içermeyen proteaz). GDO ve kimyasal madde içermemektedir. ECO Organik Garantie sertifikası bulunmaktadır. Vegandır.
Kullanımı: Dozaj tablosundan sonra toz (su sertliği ve kirlilik dikkate alınarak), deterjan bölmesine veya doğrudan tambura içindeki çamaşırlara girer. Az kirli çamaşırlarda – 40ml(1,5 ölçü kaşığı). Çok kirli çamaşırlarda–5ml(3 ölçü kaşığı).
Organik Toz Çamaşır Deterjanı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin