Almawin Organik Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Sıvısı 750 ml (19)

Marka : Almawin
Tedarikçi : BioMarket
Fiyat : ₺38,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Almawin Organik
Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Sıvısı 750 ml
 

Organik beyaz ve renkli çamaşır yıkama sıvısı, beyaz ve renkli çamaşırların yıkanmasında kullanılır. İçerisinde bulunan organik bitkiler sayesinde çamaşırlarınızı etkili bir şekilde yıkar. Tertemiz çamaşırlar elde etmenizi sağlar. Çamaşır yıkama sıvısı organik maddeler kullanarak üretilmiştir. Tamamen organik içerikli olup çamaşırlarınıza zarar vermeden hoş bir koku verir. Enzimler ve renklendirici içermediği için rahatlıkla ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür.
İçindekiler: Sabun (bitkisel yağ sabunu), anyonik yüzey aktif maddeler (sabun çekirdeği özü), kokular (uçucu yağlar: limon verbena ve okaliptüs), limonen, citral, geraniol, linalool içermemektedir. ECO Organik Garantie sertifikası bulunmaktadır. Vegandır. Sentetik olarak elde edilen kokular içermez.
Kullanımı: Tüm elyafın beyaz, renkli ve koyu renkli çamaşırlarına uygundur. Her seviyede su sertliği için uygundur. Makinada ölçü: 30 ml (1 kapak), elde yıkamada: 3 litre suya 10 ml şeklindedir. Elde ve makinede kullanılabilir(ön yıkamasız yıkayınız).
 
 
Organik Sıvı ve Jel Deterjan Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin