The Lifeco Antioksidan Duş Başlığı (22-002)

Marka : Lifeco
Tedarikçi : Keyifli İşler
Fiyat : ₺179,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
The Lifeco
Antioksidan Duş Başlığı
 

Antioksidan Duş Başlığı sudaki kir pas, klor, bakteri ve mikro organizmaları, etkin olarak yok eden çok fonksiyonlu bir üründür. Kanserojen etkisi olan sudaki kloru %99 oranında elimine eder, içerdiği kızıl ötesi etkili seramik bilyeler ile suda bulunabilecek; kurşun, bakır, cıva, kadmiyum, organik uçucu maddeler ve kötü kokuyu büyük ölçüde azaltır. Kitosan (yengeç kabuğu özünden) maddesi ile derinin bağışıklık sistemini iyileştirir, aroma yağı ile cildi saçları ve tüm vücudu korur.
Her tür duş başlığı spiral borusuna monte edilebilen ürünün kartuş ömrü, kullanım sıklığına bağlı olarak 2-3 ay olup, düşük su basınçlarında dahi rahatlıkla görev yapar. Kullanımı ve kartuş değişimi son derece kolay olup, yedek bir adet kartuşu vardır.
Antioksidan Duş Başlığının Faydaları:
Saç ve cildin en önemli bileşeni proteindir. Sudaki klor, saç ve ciltteki proteini asitlendirerek epiderm tabakasını bozar ve cildin
kuruyarak saçların kolay kırılması, çatallanması, kepeklenmesi, renginin bozulması, ağarması ve dökülmesine sebep olur. Kloru %99 elimine eden Antioksidan Duş Başlığı kullanarak cilt ve saçınızda mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Antioksidan Duş Başlığı; cildiniz ve saçlarınız için dört önemli madde olan Vitamin C, Kitosan, Aroma yağı ve Bio-taşları içeren mükemmel bir üründür.
250 limon özünü içeren vitamin C sudaki klor miktarını minimuma indirir ve yengeç kabuğu özünden üretilmiş olan Kitosan deri bağışıklık sistemini iyileştirir, doğal aroma yağları cildi yumuşatarak kombine bir cilt ve saç bakımı sağlar, anti bakteriyel-seramik taşlar, şehir suyunu temizler ve vücut kokusunu yok eder. Aynı zamanda vitamin C antioksidan özelliği sayesinde bağışıklık sisteminizin korunmasına yardımcı olur.
Filtrenin İçeriği:
Vitamin C, anti bakteriyel seramik bilyeler, aroma yağları, kitosan. Uluslararası, ISO9001,UKAS ve FDA sertifikalıdır.
 
Diğer Sağlık Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin