Bactolac Probiyotik Mikroorganizma İçeren Gıda Takviyesi 1 lt (Bac01)

Marka : Bactolac
Tedarikçi : BMCO
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Bactolac Probiyotik Mikroorganizma İçeren Gıda Takviyesi 1 lt 

Probiyotikler belli miktarda alındığında sağlık faydaları bilinen canlı mikroorganizmalardır.

Fermente gıdalarda laktik asit bakterisi şeklinde doğal olarak bulunabilirler.

Bactolac‘in içerdiği laktik asit bakterisi hem doğal hem sağlıklıdır, hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır (belirtilen dozlarda). 

Probiyotikler, çeşitli sebeplerden dolayı oluşan diyare riskini ve şiddetini azaltabilir.

Probiyotik alımının depresyon, anksiyete, stres ve hafıza zayıflığı gibi zihinsel sağlık bozukluklarının semptomlarını iyileştirmeye yardımcı olabileceği gösterilmiştir.

Probiyotikler bağırsakta sağlıklı mikroorganizma dengesini kurarak irrirabl bağırsak sendromu, Crohn hastalığı ve ülseratif kolit bulgularını hafifletebilirler.

Probiyotik Bakterilerin Üretim ve Geliştirme Süreci

Spor içeren probiyotiklerin aksine Bactolac‘in canlı bakterileri, laboratuvar ortamında üretilirler ve tamamen canlıdırlar, yani vücuda alınırken uykuda değildirler.

Bağırsakta aktive olup bunu başaramadan vücuttan atılmak yerine, ağızdan alındığı andan itibaren, ağız içi, yutak, yemek borusu, mide, bağırsak boyunca tam olarak canlılıklarını ve etkinliklerini koruyacak şekilde üretilmiş ve geliştirilmiş bakteriler, alındığı andan itibaren tüm sindirim sistemi boyunca canlı kalırlar ve bağırsağa ulaştıklarında yeniden canlanmalarına veya aktive olmalarına gerek kalmaz. Onlar zaten her zaman canlı aktif etkin bakteridir.

Doğal mutasyon ile, genetik yapıları bozulmadan, sindirim sistemi simulatoründen geçirilerek geliştirilirler. Bu aşamadan sonra kodlanmış bakteri suşları seçilir ve canlılığı sistemde belirlenir.

Bizim şekerkamışı melası ve su ile birleştirerek ürettiğimiz probiyotiği, önerilen dozda içebilir, yoğurtlara içeceklere yemeklere ekleyerek de tüketebilirsiniz. Yan etkisi yoktur ve zararsız olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Kullanım Şekli:

İçmeden önce ürünü çalkalayınız, İlk hafta hergün aç karnına sabah, öğle, akşam 45 ml. (3x45 ml.) içiniz. Ağız içinde etkileşim başlayabilmesi için Bactolac'ı içerken ağızınızda çalkalayarak içiniz.

İlk Haftadan Sonra:

Her gün sabah aç karnına 45 ml. Bactolac (1x45 ml.) içilmesi önerilir. Bağırsaklarınız çok yavaş işliyorsa günlük üçlü dozun (3x45 ml.) en az dört hafta devam edilmesi ve sonra her gün sabah aç karnına 45 ml. Bactolac (1x45 ml.) içilmesi önerilir. Ağır antibiyotik kullanımları sonrasında 1 hafta üçlü' doz (3x45 ml.) kullanmanız önerilir.

Üç yaştan büyük çocuklar yetişkinler ve yaşlılar için (doktorunuz kullanım dozu önermediği takdirde) yukarıda önerilen kullanım bilgileri uygundur.

Bactolac probiyotik bakterilerin ömür boyu belirli aralıklarla düzenli kullanılması sağlığımız için faydalıdır.

Serin yerde saklayınız.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

Açtıktan sonra buzdolabında saklayarak 30 gün içerisinde tüketiniz.

Veganlar tüketebilir.

Tamamen bitkisel üründür.

Doktorunuza danışınız.