Bade Natural Ayak Peelingi 120 ml (BN42)

Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Bade Natural
Arındırıcı ve Canlandırı Doğal Ayak Peelingi 120 ml
 

Deniz tuzu ile kurumuş ve çatlamış topuklarınızın pürüzsüz görünmesini sağlar. Bitkisel yağlar ile cildinizi besler. Defne yaprağı yağı ve çay ağacı yağı ayaklarınıza ekstra bakım sağlar. Doğal formülü ile cildinizi pürüzsüzleştirir ve duru bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Özellikleri
Ayaklarınızın, özellikle çatlamış topuklarınızın yumuşacık ve pürüzsüz olması için bitkisel yağlar ve rafine olmamış deniz tuzu ile hazırlanmıştır. Defne yağı ve çay ağacı karışımı ile ayak bakımınız için idealdir. Ahşap kaşığı ile kullanımı kolaydır. Ayaklarınızın bakımlı, yumuşak ve hoş kokulu olmasını sağlar.
Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Dermatolojik olarak test edilmiştir %100 Doğal
Kullanımı
Yeterli miktar peelingi ayaklarınızın üstü, tabanlarınız, topuklarınız ve tırnaklarınızın kenarına sürüp iyice ovalayınız. Ilık su ile yıkayınız.
Uyarılar
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.
İçindekiler
Deniz tuzu, kayısı çekirdeği yağı, zeytinyağı, jojoba yağı, defne yağı, lavanta yağı, çay ağacı yağı.
 
Doğal Ayak Bakımı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin