Bade Natural Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 125 ml (BN12)

Tedarikçi : Bade Natural
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Bade Natural
Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 100 ml
 

Doğal bir şekilde bronzlaşmak kakao yağı ve ceviz yağı içerir.
Özellikleri
Özellikle Pasifik Adaları’nda yaşam ağacı olarak kabul edilen Hindistan cevizi yağı ve Afrika’da yüz yıllardır cilt bakımı için kullanılan Kakao yağı başta olmak üzere 5 farklı doğal yağdan oluşan içeriği ile cildin yumuşamasına ve nemli kalmasına yardımcı olur. Güneş koruyucu değil, bronzlaştırıcı bir üründür
Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Dermatolojik olarak test edilmiştir %100 Doğal
Kullanımı
Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza uygulayınız. Yüzme ve kurulanma sonrası tekrarlayınız.
Uyarılar
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız (temas etmesi durumunda su ile nazikçe durulayınız.) Oda sıcaklığında direk güneş ışığından uzakta saklayınız. Güneş koruyucu değildir. Günün uygun saatlerinde güneşe çıkılmalıdır. Yoğun öğle güneşinden ve uzun süre güneşlenmekten kaçınılmalıdır. Bebeklerin ve küçük çocukların doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamasına dikkat edilmelidir.
İçindekiler
Hindistan cevizi yağı, ceviz yağı, havuç yağı, kakao yağı, avokado yağı.
 
Doğal Güneş Koruyucu Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin