Bade Natural Kahveli Anti-Selülit Scrub 120 ml (BN44)

Tedarikçi : Bade Natural
Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Bade Natural
Kahveli Anti-Selulit Scrub 120 ml
 

Bakımınızın etkinliğini artırmak için formüle edilmiştir. Masaj etkisi ile cildinizin etkilenmesini hızlandırır. Ölü derilerden arınan cildiniz canlanır, pürüzsüzleşir
Özellikleri
Formülündeki deniz tuzu ve kahvenin arındırıcı ve canlandırıcı etkisi ile cildinizi besler, parlaklık kazandırır. Diğer vücut ürünlerinin etkinliğini arttırır. İçeriğindeki 10’dan fazla bitkisel yağ, cildin onarılmasına yardım eder.
Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir."
Dermatolojik olarak test edilmiştir %100 Doğal
Kullanımı
Yeterli miktarda scrub ile bacaklarınızın üst bölgesine dairesel hareketlerle masaj yapınız. 15 dakika bekleyiniz. Ilık su ile durulayınız.
Uyarılar
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.
İçindekiler
Deniz tuzu, tatlı badem yağı, Hindistan cevizi yağı, öğütülmüş kahve çekirdeği, limon kabuğu yağı, karabiber yağı, servi yağı, greyfurt yağı, ardıç yağı, biberiye yağı, ıtır çiçeği yağı, portakal yağı, bergamot yağı.
 
Doğal Vucüt Bakımı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin