Bade Natural Saf Kayısı Çekirdeği Yağı 60 ml (BN34)

Tedarikçi : Bade Natural
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Bade Natural
Soğuk Sıkım Kayısı Çekirdeği Yağı %100 Doğal & Saf 50 ml
 

Kayısı çekirdeklerinin soğuk sıkımıyla elde edilmiş % 100 saf soğuk sıkım kayısı çekirdeği yağıdır.Kuruyan cildinizi nemlendirir, göz çevresinde etkilidir. Yenilenmiş ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlar.
Özellikleri
Kayısı Çekirdeği Yağı oleik ve linoleik asit açısından zengindir. Cilt üzerinde bıraktığı his tatlı badem yağına benzer; cilt tarafından kolayca emilir. Olgun ciltler, hassas ciltler, kuru ve hasarlı ciltler için tavsiye edilir.
Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir."
Dermatolojik olarak test edilmiştir %100 Doğal
Kullanımı
Cilt bakımı için cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar yağı cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.
Uyarılar
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.
İçindekiler
Kayısı çekirdeği yağı.
 
Doğal Yağlar Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin