ClipAir Horlama Önleyici 3'lü Paket (15236)

Marka : ClipAir
Tedarikçi : Naz Medikal
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
ClipAir
Horlama Önleyici 3'lü Paket
 

Rahat bir soluk için doğru seçim, kullanımı kolay, rahat, göze çarpmaz. Her pakette 3 ayrı (S-M-L ) boyutta ClipAir mevcuttur. Aile boyu bir pakettir. Burnun içine kolayca uyum sağlar. ClipAir burundan çekilen havanın hacmini arttırarak daha rahat nefes almanızı sağlar. Horlamayı ve burun tıkanmasını önler.
Horlama; üst hava yolundaki tıkanıklık ve daralmalara bağlı oluşan sestir. Horlamayı engellemeye yardımcı olan bu harika ürün burnun iç kısmına takılarak burun yanaklarını dışa doğru açtığından rahat nefes almanızı sağlar. Burun yanaklarını dışa doğru iterek burun hava kanallarını genişletir, daha fazla hava akışı ve rahat nefes almanıza ve rahat bir uyku uyumanıza yardım eder.
Kimler İçin?
Horlama, uyku apnesi, burun deviasyonu, burun eti, burun kemik eğriliği, burun tıkanıklığı, astım, alerji, gribal rahatsızlıklardan dolayı burundan rahat nefes alma zorluğu yaşayanlarda olumlu sonuç verir. Tedavi etmez, kullanıldığı sürece rahat nefes almayı sağlar.
Ne Zaman?
Yatmadan 10-15 dk önce buruna takılır ve uyku süresince burunda takılı kalır. Taktıktan kısa bir süre sonra septumunuza uyum sağlar ve rahat nefes almanıza yardımcı olur. Etkili sonuç almak için her gece kullanılmalıdır. Ayrıca spor yaparken ya da burundan nefes alma zorluğu yaşadığınız her an rahatlıkla takabilirsiniz.
Uyurken
Rahat nefes almanızı sağlar. Horlama sıklığını ve ses düzeyini azaltan ve bazı kişilerde tamamen ortadan kalkmasını sağlayan küçük bir aparattır. Boğazınızın kurumasını önler. Güzel bir uyku ve dinlenmiş kalkmanıza yardımcı olur. Düzensiz ve konforsuz bir uyku gün içinde yorgunluk, uykusuzluk, baş ağrısı ve buna bağlı olarak dikkat bozukluğuna neden olabilir. ClipAir ile bu belirtileri azaltabilirsiniz.
Spor Yaparken
Harcanan efor süresince vücut kan basıncı yükselir. Burundan alınacak daha fazla hava, daha fazla oksijen yükselen kan basıncını dengeler. Böylece spor yaparken daha enerjik ve yüksek performanslı olur, daha az yorgunluk hissedersiniz. Nefes alma çabasını azaltır, hızlı ve rahat nefes almayı sağlar. Oksijen girişini arttırır.
Temizleme ve Bakım
Ilık suda sabun ile yıkayınız. Hijyen açısından ClipAir'i her 3 ayda bir değiştirmeniz önerilir.
Uyarlama?
Gerektiğinde sıcak suyun (60 °C) içine koyarak burnunuzun formuna uygun şekilde ayarlayabilirsiniz.
ClipAir'in Faydaları
Kullanıcının daha rahat nefes almasını sağlar, horlama rahatsızlığı eğer burun içi yumuşak dokunun esnemesinden dolayı ise horlamayı önler veya azaltır, vücut kan basıncını dengeler, kalp atışlarını düzenler, kalp üzerindeki baskıyı azaltır, fazla oksijen sayesinde vücuttaki yağların yanmasını kolaylaştırır, fazla kiloların verilmesinde yardımcıdır. Daha fazla hava, daha fazla oksijen; daha zinde, daha sağlıklı yaşam demektir.
 
Diğer Sağlık Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin