Con-Ex Akar Temizleme Deterjan Katkısı 200 ml (11281)

Marka : Con-Ex
Tedarikçi : Evomed
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Con-Ex
Akar Temizleme Deterjan Katkısı 200 ml
 

Akarlar günlük temizlik malzemeleriyle yok edilmesi mümkün olmayan, kıyafet, havlu, kilim, minder ve benzeri tekstil ürünleri içine yuvalanarak, sürekli üreyen mikro-organizmalardır. Akarlar; başta alerjik astım olmak üzere, deri reaksiyonlarına, bronş hiperaktivitelerine ve RHİNİT, konjonktlıklara yol açarlar.
Con-ex tüm tekstil eşyaların ev tozu akarlarının ve bunların alerjen içeren dışkılarından arındırılmasında %100 etkili yıkama katkısıdır. Yan etkisi ve diğer maddelerle etkileşimi bulunmamaktadır.
Kullanım Alanı: Özellikle sentetik elyaflı yastık, yorgan tabii ve sentetik battaniye, nevresim, yatak kılıfları, çarşaflar, örtüler, tüylü çocuk oyuncakları, küçük halılar, kilimler, perdeler ve minder gibi eşyalarda kullanılmaktadır.
Kullanımı: Çamaşır makinelerinde kullanımı ise kutu içerisindeki ölçek ile 2 ölçek deterjan gözü, deterjan topu veya yumuşatıcı bölümüne konulur. 30 derece'de ekonomik otomotik programda veya diğer programlarda yıkanır.
İçindekiler: %30 Benzyl - Benzoat(etken madde), %30 Noniyonik tensidler ve %5-15 Aniyornik tensidler içermektedir. %100'e distile su ile tamamlanmıştır.
 
Diğer Sağlık Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin