Dahle Nano Clean Hava Temizleme Cihazı (dhl01)

Marka : Dahle
Tedarikçi : Nar Medikal
Fiyat : ₺1.590,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Dahle Nano Clean
Hava Temizleme Cihazı
 

Dahle NanoClean hava temizleme cihazı HNF³ nano partikül filtreye sahiptir. Gelişmiş filtreleme sistemi ile havadaki maytları, tozları, mikrometre ölçüsündeki partikülleri temizlemesinin yanı sıra sıradan HEPA filtrelerin temizleyemediği tozdan 10 kat daha küçük olan zararlı nano partikülleri (10nm'ye kadar) de temizler.Bu özelliği ile ülkemizde ilk ve tek cihazdır. Bu özelliklerinden dolayı ECARF Dahle'i NanoCLEAN'i "Tested allergy-friendly quality" ödülüne layık görmüştür. Alerji ve Intolarans rahatsızlığı olan insanlar için uygun bir üründür. Evde ya da iş yerinde masaüstü kullanım için uygundur. Toz, hayvan tüyü, mayt, bakteri, sigara dumanı, polen gibi nano partikülleri 10 nanometre (0.0001mm) boyutlarına kadar %99.4 oranında filtreler. Zararlı ozon salınımı yapmaz. Sessiz çalışma prensibi sayesinde yatak kenarında da kullanıma uygundur (max dB 44). İş yerlerinde özellikle evrak imha makineleri, yazıcılar, fotokopi makinelerinde yayılan ve insan sağlığına ciddi zarar veren nano partiküllere karşı son derece etkili ve sağlıklı bir çözümdür.
Basit kurulumu ve kolay kullanımı sayesinde oldukça pratiktir. Ürün oldukça küçüktür, ölçüleri: 200x140x200 mm. 800 gram ağırlığındadır. Büyük odaları, salonları ya da ofisleri temizleyecek bir makine değildir, masaüstü veya yakın kullanım için portatif bir cihazdır.
ECARF Sertifikası için tıklayın…
ECARF Nedir?
ECARF kısaltmasının açılımı European Centre for Allergy Research Foundation yani Avrupa Alerji Araştırma Vakfı'dır. Kar amacı gitmeyen vakıf bağışlarla işleyişini devam ettirmektedir. Vakıfın genel amacı, Anti-alerji dostu ürün ve hizmetlerini belgelendirmektir. ECARF ev aletleri, gıda, vücut ve cilt bakımı, temizlik, tekstil ve hava temizleme ürünlerinde araştırma yapıyor. Belli ürünlere verilen kalite damgası, alerjisi olan kişilerin ürünlerin seçiminde kolaylik sağlanmasını amaç edinmiştir.
 
Diğer Sağlık Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin