Doğan Deniz Tuzlu El Vücut Peelingi 100 ml (T404)

Marka : Doğan
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺61,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺45,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Doğan
Deniz Tuzlu El Vücut Peelingi 100 ml
 

Deniz tuzlu el ve ayak peelingi bileşimindeki deniz tuzu ve mineraller kan dolaşımını hızlandırarak toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Peeling içerisinde granür halde bulunan deniz tuzları el ve ayaktaki ölü hücrelerinden arındırarak cildin pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. El ve ayak peelinginin bileşiminde yer alan limon, portakal gibi aromatik bitkisel yağlar ile cildin hem tazelenip hemde yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.
Kullanımı: Banyo sırasında vücudun el ve ayak bölgesine bir miktar alınarak dairesel hareketler ile masaj yapılarak uygulanır. Daha sonra su ile vücuttan tuz temizlenir, arındırılır.
İçindekiler: deniz tuzu, limon yağı, portakal yağı, kayısı çekirdeği yağı, likit vazelin , E vitamini, esans..
Yan Etkileri: Deniz Tuzlu El Vücut Peelingi Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Deniz Tuzlu El Vücut Peelingi 100ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Muhafaza ve Uyarı: Doğan Deniz Tuzlu El Vücut Peelingi Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Doğan Deniz Tuzlu El Vücut Peelingi ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Deniz Tuzlu El Vücut Peelingi ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız! Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip Bitkisel Yağlar fabrikasında üretilmiştir..

 
Tuz Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin