Ecos3 Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı 750 ml (209)

0,00
Marka : Ecos3
Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Ecos3
Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı 750 ml
 

Bitkisel içerikli ECOS3 Çamaşır Yumuşatıcı, çamaşırınızdan temizleyici ve deterjan kalıntılarını nötralize etmek suretiyle çamaşırlarınızdan arındırır. Formülünde kullanılan maddeler doğaya ve insan sağlığına zarar vermez. Çamaşırlarınızın dokusunda herhangi bir yıpranmaya sebep olmaz ve bu sayede giysilerinizin ömrünü uzatır. Çamaşır liflerinizi gevşetip yumuşatarak kırışıklığı azaltır ve ütü işlemlerinizi kolaylaştırır. Formülünde bulunan parfümü çamaşırlarda uzun süreli etki sağlar. Ayrıca ICEA çevre enstitüsü tarafından sertifikalandırılmıştır.
ICEA – (İTALYAN ETİK VE ÇEVRE SERTİFİKASYON ENSTİTÜSÜ) tarafından sertifikalandırılmış olan Ecos3 Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı, sürdürülebilir hammadde; GDO içermeme; iyonlaştırıcı radyasyona maruz bırakılmama; hayvanlar üzerinde test etmeme; geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir paketleme kriterleri altında denetime tabi tutulmaktadır.
 
 
Organik Yumuşatıcı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin