Ecos3 Hipo-Alerjenik Yüzey Temizleyici 1 lt (216)

Marka : Ecos3
Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Ecos3
Hipo-Alerjenik Yüzey Temizleyici 1 lt
 

Kullanmış olduğunuz çoğu yüzey temizleyicilerinin zeminlerde bıraktığı kalıntılar ve ağır kimyasal maddeler özellikle emekleme döneminde olan bebeklere çok zarar vermektedir. Ecos3 Hipoalerjenik Yüzey Temizleyici, doğal maddeler ile oluşturulan formülüyle birlikte sağlıklı ve hijyenik temizlik sağlamaktadır.
Ecos3 Hipoalerjenik Yüzey Temizleyici, evinizin tüm yüzeylerinde(fayans, mermer, marley, karo, granit vb.) gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz doğa dostu bir üründür. Evinizin tüm odalarını ve banyonuzu özenle temizler. Yıkanabilir her türlü zemin ve yüzey temizliklerinde etkin hijyen sağlar. Uygulandığı yüzeyde içerdiği yoğun parfümle birlikte kalıcı ferah bir koku bırakır. Ayrıca ICEA çevre enstitüsü tarafından sertifikalandırılmıştır.
ICEA – (İTALYAN ETİK VE ÇEVRE SERTİFİKASYON ENSTİTÜSÜ) tarafından sertifikalandırılmış olan Ecos3 Hipoalarjenik yüzey temizleyicisi, sürdürülebilir hammadde; GDO içermeme; iyonlaştırıcı radyasyona maruz bırakılmama; hayvanlar üzerinde test etmeme; geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir paketleme kriterleri altında denetime tabi tutulmaktadır.
 
 
Organik Yüzey Temizleyici Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin