Efsun Tuz Sabunu 6x9x3 cm (T7212)

Marka : Efsun Tuz
Fiyat : ₺7,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Efsun Tuz
Sabunu 6x9x3 cm
 

Tuz sabunu, sabun değildir, sabun şeklinde himalaya tuzu kayasıdır.
Ciltteki kokuları ve bakterileri gidermede kullanılan tuz sabunu, temizleyici özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra içerisinde birçok mineral bulundurur. İçerisinde insan sağlığına zararlı maddeler bulunmaz ve tamamen organiktir.
Kaya tuzundan yapılmış sabunlar cildinizin bakımını doğal olarak yerine getirir. Tuz sabunu cildi temizler, dezenfekte eder.
Kullanımı: Öncelikle ellerinizi ve sabunu ıslatınız, sabunu ellerinizde yuvarlayın, ellerinize bulaşan tuz eriyiğini el, yüz ve gerektiğinde tüm vücudunuza iyice yaydıktan sonra bir sure tuzun cildinize işlemesini bekleyiniz (Tuz sabununu yüzünüze direkt olarak vurmayınız, yüzünüzü çizebilir). Daha sonra cildinizi durulayınız.
Tuz sabunu içindeki tuz cildinizden içeriye hızlıca girerek cildinizi yumuşatıp hücreleri besler ve cildinizde oluşan zararlı bakterilerin yok olmasını sağlar. Ayrıca Tuz Sabunu herhangi bir kimyasal madde içermeyip tamamen doğal olduğundan koku oluşturan bakterileri ortadan kaldırma özelliği ile koltuk altları için sağlıklı ve doğal bir deodorant olarak kullanılabilir. Deriye ıslak uygulandığında, gün boyu çalışan tuz görünmez bir koruyucu tabaka bırakarak bakterilerin neden olduğu ter kokusunu önler ve cildinizin gözeneklerini tıkamadan taze ve temiz kalmasını sağlar.
Himalaya Tuz Sabunu Koltuk altı deodorantları ve rol-on yerine ter kokusunu önleyici olarak kullanılır. Bakteri, mantar, virüs ve ter gibi kötü kokuları giderme amaçlıdır. Himalaya Tuz Sabunu ayrıca bütün bakteriyel cilt problemleri ve akne sivilce, sedef egzama, mantar gibi cilt problemlerinde kullanılır.

 
Tuz Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin