ETJ Pure Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Kusur Giderici Serum 15 ml (ETJO09)

Tedarikçi : Yaşam Dükkanı
Fiyat : ₺94,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
ETJ Pure Organik Sertifikalı
Hipoalerjenik Kusur Giderici Serum 15 ml
 

Pure organik sertifikalı hipoalerjenik kusur giderici serum, yetişkinler ve ergenlik çağındakiler tarafından kullanımı uygundur. Cilt yüzeyinde gözle görülmeyen mikropları yok etmeye çalışır. Cildinizin nefes almasını sağlar ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Tamamen doğal salisilik asit içerir. Cilt hücrelerini yeniler. Fransa Ulusal Tıp Akademisi bu su ile yapılan banyonun anti-infalamatuar, cilt yenileyici ve yatıştırıcı faydaları olduğunu onaylamıştır. Tamamen doğal ve organik içerikler barındıran giderici serum zararlı madde içermemektedir.
Karma ve yağlı hassas ciltlere kusurlardan kurtulmada doğal salisilik asit desteği!
Bilinen alerjenler içermez. 3'lü etkiye sahiptir. Cillteki kusurların, iritasyonun ve infalamasyonun giderilmesine destek olur. Tamamen doğal salisilik asit içerir. Yetişkinler ve ergenlik çağındakiler tarafından kullanılabilir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Ürün içeriğinin %20'si Fransa/Jonzac içmelerinin yatıştırıcı, yenileyici ve şifalı termal suyundan oluşmaktadır.
Cilt yüzeyinde gözle görülmeyen bir mikro film tabakası oluşturur. Cildin nefes almasına engel olmayan bu film tabakası sivilce ve benzeri kusurları izole ederek yok olmalarını kolaylaştırır. Aynı zamanda ardında iz bırakmamalarını sağlar.
Formülünün %20'si Jonzac termal suyundan oluşmaktadır. Bu su içerdiği kalsiyum, magnezyum, magnanez, stronsiyum, lityum ve hatta sülfit elemntleri ile hücrenin yanında yeralır. Cilt hücrelerinin mineral dengesinin korunmasına ve hücre yenilenme sürecinin aktive edilmesine destek olur. Düzenli olarak uygulandığında hücreler yenilenir, cildin koruyucu bariyeri güçlenir, ciltteki su kaybı önlenir.
Karma ve yağlı cilde sahip 40 gönüllü tarafından 28 gün süreyle günde 2 defa düzenli kullanımım sonucunda %80 oranında ciltte bulunan sivilce ve benzeri kusurların yok olduğu, genel cilt problemlerinin giderilmesinin %77 oranında kolaylaştığı görülmüştür.
Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinin termal suyu 62 derece sıcaklığa sahip, yüksek düzeyde mineraller içeren ve bakteriyolojik olarak saf yapıdadır. Yaklaşık 40000 yıldır Auvergne platosunun yükseklerinde kirliliğe karşı doğal olarak korunmaktadır. Sahip olduğu mineral kompozisyon cildi oluşturan hücreler ile benzerlik taşımaktadır. Bu sebeple cildin üst katmanı olan epidermis'den yüksek düzeyde penetre olur ve faydalı etkileri artar. Fransa Ulusal Tıp Akademisi bu su ile yapılan banyonun anti-infalamatuar, cilt yenileyici ve yatıştırıcı faydaları olduğunu onaylamıştır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri dermo kozmetik düzeydedir. Ürünlerin güvenirliğini, cilt tarafından tolere edilmesini ve bozulmadan korunmasını garanti eden benzersiz bir teknik ile üretilmektedir. "Protect 3C Complex" adı verilen bu teknik benzersiz bir biçimde tüm Eau Thermale Jonzac ürünlerinin en hassas ve reaktif ciltler tarafından dahi herhangi reaksiyona sebep olmadan yüksek düzeyde tolere edilmesini ve aynı zamanda son damlasına kadar ürünün bozulmadan ve etkinliğini yitirmeden kalmasını sağlamaktadır. Eau Thermale Jonzac ürünleri bilinen alerjenleri içermezler ve hipoalerjeniktirler. Aynı zamanda cilt dostu ürünlerdir ve komedon oluşumuna sebep olmazlar. Dermatolojik olarak test edilmişlerdir.
Kullanımı: Her sabah ve akşam bir parça pamuğun üzerine bir miktar ürün uygulayın ve bu pamukla tüm yüz, göz, dudak ve boyun bölgenizi silin. Sonrasında durulama yapmanız gerekmemektedir.
Ürün İçeriği: :Aqua (Water)*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water**, Silica, Betaine Salicylate, Glycerin, Dehydroxanthan Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Levulinate, Zinc PCA, Sodium Benzoate, Lactic Acid.
* Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinden çıkan termal su kullanılmıştır.
** Organik tarım ile elde edilmiştir.
Toplam ürün içeriğinin %99'u doğal kaynaklardan elde edilmiştir. Toplam ürün içeriğinin %20'si organik tarıma uygun olarak yetiştirilmiş bitkilerden elde edilmiştir.
Sentetik parfüm, parfüm, esansiyel yağlar, alkol, boya, koruyucu, PEG, parabenler, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez.
 
 
Organik Serumlar Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin