ETJ Reactive Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Kokusuz Çok Amaçlı Yıkama Jeli 500 ml (ETJO14)

Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
ETJ Reactive Organik Sertifikalı
Hipoalerjenik Kokusuz Çok Amaçlı Yıkama Jeli 500 ml
 

Reactive organik sertifikalı hipoalerjenik kokusuz çok amaçlı yıkama jeli, duş jeli ve intim bölge yıkama jeli olarak kullanımı uygundur. Cildinizi tahriş etmeden yumuşak bir yapı almasını sağlar. Kaşıntıyı ve gerilimi giderir, ayrıca cildinizi yatıştırır. Tamamen organik ve doğal içerikler barındıran yıkama jeli, dermatolojik olarak da test edilmiştir. İnsan sağlığına ve cildine zarar verebilecek herhangi zararlı bir madde içermemektedir.
Bebekler, çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanıma uygundur!
Duş jeli ve intim bölge yıkama jeli olarak kullanılabilir. Parfüm ve sülfat içermeyen ekstra yumuşak yapısı ile tahrişi, kaşıntıyı, gerilimi giderir. Epilasyon, kuru hava, sıcak, soğuk ya da güneşe bağlı olarak hassaslaşan cildinizi yatıştırır. Reactive serisi cildin reaksiyonlarını kontrol altına alır ve cildin tolerebilitesini yükseltir. Bilinen alerjenler içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Sabun, sentetik parfüm, parfüm, esansiyel yağlar, sülfat, edta (etilen diamin tetra asetik asit), mcit (metilkloroizotiazolinon), mit (metilizotiazolinon), alkol, boya, koruyucu, PEG, parabenler, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez.
Reaktif ve anında tepki veren ciltler çok kuvvetli alarm sensörlerine sahiptir. Cilde dışarıdan uygulanan en hafif etkiye bile çok kuvvetle ve şiddetli reaksiyon gösterirler. Bunun sonucu olarak cilt yüzeyinde istenmeyen bir biçimde hassasiyet, kızarıklık ve benzeri durumlar meydana gelir. Bu sebeple reaktif ciltlere uygun cilt bakımını sunmak önem taşımaktadır.
Jonzac içmelerinin termal suyu doğal olarak yatıştırıcı ve tahrişi giderici etkilere sahiptir. Sinir hücrelerinin aşırı uyarılmasına bağlı olarak ortaya çıkan ve ciltte aşırı hassasiyet ve kızarıklık olarak kendini gösteren inflamasyonu bloke eder.
JÜrün içeriğinde bulunan Fransa/Jonzac içmelerinin yatıştırıcı, yenileyici ve şifalı termal suyu içerdiği kalsiyum, magnezyum, magnanez, stronsiyum, lityum ve hatta sülfit elementleri ile hücrenin yanında yeralır. Cilt hücrelerinin mineral dengesinin korunmasına ve hücre yenilenme sürecinin aktive edilmesine destek olur. Düzenli olarak uygulandığında hücreler yenilenir, cildin koruyucu bariyeri güçlenir, ciltteki su kaybı önlenir..
Jonzac termal suyu 62 derece sıcaklığa sahip, yüksek düzeyde mineraller içeren ve bakteriyolojik olarak saf yapıdadır. Yaklaşık 40000 yıldır Auvergne platosunun yükseklerinde kirliliğe karşı doğal olarak korunmaktadır. Sahip olduğu mineral kompozisyon cildi oluşturan hücreler ile benzerlik taşımaktadır. Bu sebeple cildin üst katmanı olan epidermis'den yüksek düzeyde penetre olur ve faydalı etkileri artar. Fransa Ulusal Tıp Akademisi bu su ile yapılan banyonun anti-infalamatuar, cilt yenileyici ve yatıştırıcı faydaları olduğunu onaylamıştır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri dermo kozmetik düzeydedir. Ürünlerin güvenirliğini, cilt tarafından tolere edilmesini ve bozulmadan korunmasını garanti eden benzersiz bir teknik ile üretilmektedir. "Protect 3C Complex" adı verilen bu teknik benzersiz bir biçimde tüm Eau Thermale Jonzac ürünlerinin en hassas ve reaktif ciltler tarafından dahi herhangi reaksiyona sebep olmadan yüksek düzeyde tolere edilmesini ve aynı zamanda son damlasına kadar ürünün bozulmadan ve etkinliğini yitirmeden kalmasını sağlamaktadır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri bilinen alerjenleri içermezler ve hipoalerjeniktirler. Aynı zamanda cilt dostu ürünlerdir ve komedon oluşumuna sebep olmazlar. Dermatolojik olarak test edilmişlerdir.
Kullanımı: Islak vücudunuza uygulayın ve durulayın. Tüm vücut ve intim bölge için kullanılabilir. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanıma uygundur. Göz içerisine temas etmesi halinde gözünüzü bol su ile yıkayın.
Ürün İçeriği: Aqua / Water / Eau*, Anthemis Nobilis Flower Water**, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Levulinate, Citric Acid, Lactic Acid, Bisabolol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol.
* Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinden çıkan termal su kullanılmıştır.
** Organik tarım ile elde edilmiştir.
Toplam ürün içeriğinin %99'u doğal kaynaklardan elde edilmiştir. Toplam ürün içeriğinin %10'u organik tarıma uygun olarak yetiştirilmiş bitkilerden elde edilmiştir.
 
 
Organik Cilt Temizleme Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin