ETJ Reactive Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Temizleyici Dermo Losyon 200 ml (ETJO12)

Tedarikçi : Yaşam Dükkanı
Fiyat : ₺114,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
ETJ Reactive Organik Sertifikalı
Hipoalerjenik Temizleyici Dermo Losyon 200 ml
 

Reactive organik sertifikalı hipoalerjenik temizleyici derme losyon, cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlar. Yüz ve göz çevresi temizliğinde kullanımı uygundur. Cilde anında konfor sağlar. Cildinizi tahriş etmeden hücre yenilenme sürecine yardımcı ve destek olur. Tamamen doğal ve organik içerikler barındırır. Silikon, PEG, kimyasal filtreler, GDO ve benzeri maddeler içermemektedir.
Reaktif, kızarıklığa, rozaya yatkın ciltlere ve göz çevresine özel!
"Cildime ne sürsem anında tepki veriyor" diyorsanız, Reactive serisi tam sizin için. Cildin reaksiyonlarını kontrol altına alır ve cilt bakımını tolere etmesini kolaylaştırır. Cilde anında konfor sağlar. Bilinen alerjenler içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Komedon oluşumuna sebep olmaz. Tüm yüz ve göz çevresi temizliğinde kullanılabilir.
Bebekler, çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabilir.
Reaktif ve anında tepki veren ciltler çok kuvvetli alarm sensörlerine sahiptir. Cilde dışarıdan uygulanan en hafif etkiye bile çok kuvvetle ve şiddetli reaksiyon gösterirler. Bunun sonucu olarak cilt yüzeyinde istenmeyen bir biçimde hassasiyet, kızarıklık ve benzeri durumlar meydana gelir. Bu sebeple reaktif ciltlere uygun cilt bakımını sunmak önem taşımaktadır.
Jonzac içmelerinin termal suyu doğal olarak yatıştırıcı ve tahrişi giderici etkilere sahiptir. Sinir hücrelerinin aşırı uyarılmasına bağlı olarak ortaya çıkan ve ciltte aşırı hassasiyet ve kızarıklık olarak kendini gösteren inflamasyonu bloke eder.
21 gönüllü tarafından 28 gün süreyle günde 2 defa kullanımda komedon oluşumuna sebep olmadığı görülmüştür.
Reaktif cilde sahip 20 gönüllü tarafından 21 gün süreyle kullanımda ilk kullanımda genel cilt konforunda ve cildin rahatlamasında %89 artış görülmüştür. Uzun dönemli kullanımda ise genel cilt konforunda %78 artış, cilt hassasiyetinde %72 azalma meydana gelmiştir.
Ürün içeriğinde bulunan Fransa/Jonzac içmelerinin yatıştırıcı, yenileyici ve şifalı termal suyu içerdiği kalsiyum, magnezyum, magnanez, stronsiyum, lityum ve hatta sülfit elementleri ile hücrenin yanında yeralır. Cilt hücrelerinin mineral dengesinin korunmasına ve hücre yenilenme sürecinin aktive edilmesine destek olur. Düzenli olarak uygulandığında hücreler yenilenir, cildin koruyucu bariyeri güçlenir, ciltteki su kaybı önlenir.
Jonzac termal suyu 62 derece sıcaklığa sahip, yüksek düzeyde mineraller içeren ve bakteriyolojik olarak saf yapıdadır. Yaklaşık 40000 yıldır Auvergne platosunun yükseklerinde kirliliğe karşı doğal olarak korunmaktadır. Sahip olduğu mineral kompozisyon cildi oluşturan hücreler ile benzerlik taşımaktadır. Bu sebeple cildin üst katmanı olan epidermis'den yüksek düzeyde penetre olur ve faydalı etkileri artar. Fransa Ulusal Tıp Akademisi bu su ile yapılan banyonun anti-infalamatuar, cilt yenileyici ve yatıştırıcı faydaları olduğunu onaylamıştır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri dermo kozmetik düzeydedir. Ürünlerin güvenirliğini, cilt tarafından tolere edilmesini ve bozulmadan korunmasını garanti eden benzersiz bir teknik ile üretilmektedir. "Protect 3C Complex" adı verilen bu teknik benzersiz bir biçimde tüm Eau Thermale Jonzac ürünlerinin en hassas ve reaktif ciltler tarafından dahi herhangi reaksiyona sebep olmadan yüksek düzeyde tolere edilmesini ve aynı zamanda son damlasına kadar ürünün bozulmadan ve etkinliğini yitirmeden kalmasını sağlamaktadır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri bilinen alerjenleri içermezler ve hipoalerjeniktirler. Aynı zamanda cilt dostu ürünlerdir ve komedon oluşumuna sebep olmazlar. Dermatolojik olarak test edilmişlerdir.
Kullanımı: Bezelye tanesi büyüklüğünde losyonu bir parça pamuğun üzerine sıkın ve pamuk ile tüm yüz ve göz çevrenizi nazikçe silin. Sonrasında durulama yapmanıza gerek bulunmamaktadır.
Ürün İçeriği: Aqua / Water / Eau*, Malva Sylvestris (Mallow) Extract**, Anthemis Nobilis Flower Water**, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water**, Coco-Caprylate/Caprate, Cocoglycerides, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Glyceryl Undecylenate, Lactic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride.
* Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinden çıkan termal su kullanılmıştır.
** Organik tarım ile elde edilmiştir.
Toplam ürün içeriğinin %99'u doğal kaynaklardan elde edilmiştir. Toplam ürün içeriğinin %62'si organik tarıma uygun olarak yetiştirilmiş bitkilerden elde edilmiştir.
Sentetik parfüm, parfüm, esansiyel yağlar, alkol, boya, koruyucu, PEG, parabenler, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez.
 
 
Organik Cilt Temizleme Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin