ETJ Rehydrate Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Deodorant 24h 50 ml
ETJ Rehydrate Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Deodorant 24h 50 ml

ETJ Rehydrate Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Deodorant 24h 50 ml (ETJO06)

Tedarikçi : Yaşam Dükkanı
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
ETJ Rehydrate Organik Sertifikalı
Hipoalerjenik Deodorant 24h 50 ml
 

Organik sertifikalı hipoalerjenik deodorant, hassas ciltler için uygundur. Alkol, parabenler, alüminyum tuzları ve sentetik parfim içermemektedir. Epilasyon ve tıraş sonrasında ciltte yanma hissi yaratmaz. Hızlı kurur ve iz bırakmaz. 24 saate kadar, terlemeyi ve ter kokusunu engeller. Hafif ve doğal bir kokuya sahiptir. Bakteriyolojik olarak saf bir yapıya sahiptir. İçerisinde bulunan mineral ile cildi oluşturan hücrelere yenileyici faydaları olduğu bilinmektedir.
Alkol, parabenler, alüminyum tuzları ve sentetik parfüm içermez!
Bilinen alerjen içermeyen yumuşak formülü ile en hassas ciltler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Epilasyon ya da traş sonrası yanma yapmaz. Hızla kurur, kalıntı bırakmaz. 24 saate kadar terlemeyi engellemeden ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Hafif ve doğal bir kokuya sahiptir. Fransa/Jonzac içmelerinin yatıştırıcı ve şifalı termal suyu ile üretilmiştir.
Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinin termal suyu 62 derece sıcaklığa sahip, yüksek düzeyde mineraller içeren ve bakteriyolojik olarak saf yapıdadır. Yaklaşık 40000 yıldır Auvergne platosunun yükseklerinde kirliliğe karşı doğal olarak korunmaktadır. Sahip olduğu mineral kompozisyon cildi oluşturan hücreler ile benzerlik taşımaktadır. Bu sebeple cildin üst katmanı olan epidermis'den yüksek düzeyde penetre olur ve faydalı etkileri artar. Fransa Ulusal Tıp Akademisi bu su ile yapılan banyonun anti-infalamatuar, cilt yenileyici ve yatıştırıcı faydaları olduğunu onaylamıştır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri dermo kozmetik düzeydedir. Ürünlerin güvenirliğini, cilt tarafından tolere edilmesini ve bozulmadan korunmasını garanti eden benzersiz bir teknik ile üretilmektedir. "Protect 3C Complex" adı verilen bu teknik benzersiz bir biçimde tüm Eau Thermale Jonzac ürünlerinin en hassas ve reaktif ciltler tarafından dahi herhangi reaksiyona sebep olmadan yüksek düzeyde tolere edilmesini ve aynı zamanda son damlasına kadar ürünün bozulmadan ve etkinliğini yitirmeden kalmasını sağlamaktadır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri bilinen alerjenleri içermezler ve hipoalerjeniktirler. Aynı zamanda cilt dostu ürünlerdir ve komedon oluşumuna sebep olmazlar. Dermatolojik olarak test edilmişlerdir.
Kullanımı: Dilediğiniz zaman temiz ve kuru koltuk altınıza uygulayın. Hassas ve alkol içermeyen formülü ile traş ya da epilasyon sonrası da cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
Ürün İçeriği: : Aqua / water / eau*, Anthemis Nobilis Flower Water**, Propanediol, Talc, Triethyl Citrate, Parfum (Fragrance)***, Zinc PCA, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Decyl Glucoside, Sodium Benzoate, Glycerin, Lactic Acid, Glyceryl Undecylenate, Potassium Sorbate.
* Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinden çıkan termal su kullanılmıştır.
** Organik tarım ile elde edilmiştir.
*** Esansiyel yağlardan doğal olarak elde edilmiştir.
Toplam ürün içeriğinin %99'u doğal kaynaklardan elde edilmiştir. Toplam ürün içeriğinin %20'si organik tarıma uygun olarak yetiştirilmiş bitkilerden elde edilmiştir.
Sentetik parfüm, alüminyum tuzları, alkol, boya, koruyucu, PEG, parabenler, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez.
 
 
Organik Kokular Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin