ETJ Rehydrate Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Nemlendirici Misel Su 500 ml (ETJO04)

Tedarikçi : Yaşam Dükkanı
Fiyat : ₺84,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
ETJ Rehydrate Organik Sertifikalı
Hipoalerjenik Nemlendirici Misel Su 500 ml
 

Organik sertifikalı hipoalerjenik nemlendirici misel su, hassas cilde ve göz çevresini nemlendirmeye yarar. Alkol ve alerjenler içermemektedir. Cildi kurutmadan makyaj ve kirlerden temizler. Tüm yüz tipleri için kullanımı uygundur. Her yaş grubu kullanabilmektedir. Cilde nem ve esneklik kazandırır. Uzun süreli kullanıldığında cildin rahatlığını ve nem düzeyinin artmasını sağlar. İçinde bulunduran mineralleri sayesinde ciltteki hücreler ile benzerlik sağlamaktadır.
Kuru hassas cilde ve göz çevresine sahip olanlara nazik, nemlendirici arındırma!
Bilinen alerjenler içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Alkol içermez, cildi kurutmadan ve yanmaya sebep olmadan makyajdan ve kirlerden arındırır. Göz, dudak çevresi ve tüm yüz için kullanılabilir. Bebek ve çocuklarda dahi kullanılabilir. Rehydrate serisi cilt yüzeyinde bulunan hidrolipidik tabakayı güçlendirerek cilde nem ve esneklik kazandırır, hassasiyeti giderir.
İçerisinde bulunan misel partiküller cilt yüzeyinde bulunan kir ve makyajı önce hapseder, sonra da su ile cildinizden uzaklaştırır. Sabun ya da aşındırıcı bir temizleyici içermediği için pH’ını dengesinde bozulmaya sebep olmaz. Yumuşak ve cildi aşındırmayan bitkisel temizleyiciler içerir.
Hassas cilde ve göz çevresine sahip 73 gönüllü tarafından 15 gün süreyle günde 2 defa düzenli kullanımım sonucunda katılımcıların %90'ı nazikçe temzilemesinden memnun olduklarını, %95'i hassas göz çevrelerini rahatsız etmediğini belirtmiştir. Uzun süreli kullanımda %80'i cildinin rahatladığını ve %82'si cildinin nem düzeyinin arttığını ifade etmiştir.
Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinin termal suyu 62 derece sıcaklığa sahip, yüksek düzeyde mineraller içeren ve bakteriyolojik olarak saf yapıdadır. Yaklaşık 40000 yıldır Auvergne platosunun yükseklerinde kirliliğe karşı doğal olarak korunmaktadır. Sahip olduğu mineral kompozisyon cildi oluşturan hücreler ile benzerlik taşımaktadır. Bu sebeple cildin üst katmanı olan epidermis'den yüksek düzeyde penetre olur ve faydalı etkileri artar. Fransa Ulusal Tıp Akademisi bu su ile yapılan banyonun anti-infalamatuar, cilt yenileyici ve yatıştırıcı faydaları olduğunu onaylamıştır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri dermo kozmetik düzeydedir. Ürünlerin güvenirliğini, cilt tarafından tolere edilmesini ve bozulmadan korunmasını garanti eden benzersiz bir teknik ile üretilmektedir. "Protect 3C Complex" adı verilen bu teknik benzersiz bir biçimde tüm Eau Thermale Jonzac ürünlerinin en hassas ve reaktif ciltler tarafından dahi herhangi reaksiyona sebep olmadan yüksek düzeyde tolere edilmesini ve aynı zamanda son damlasına kadar ürünün bozulmadan ve etkinliğini yitirmeden kalmasını sağlamaktadır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri bilinen alerjenleri içermezler ve hipoalerjeniktirler. Aynı zamanda cilt dostu ürünlerdir ve komedon oluşumuna sebep olmazlar. Dermatolojik olarak test edilmişlerdir.
Kullanımı: Her sabah ve akşam bir parça pamuğun üzerine bir miktar ürün uygulayın ve bu pamukla tüm yüz, göz, dudak ve boyun bölgenizi silin. Sonrasında durulama yapmanız gerekmemektedir.
Ürün İçeriği: : Aqua / Water / Eau*, Anthemis Nobilis Flower Water**, Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Betaine, Sodium Levulinate, Lactobacillus Ferment, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance)***, Lactic Acid.
* Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinden çıkan termal su kullanılmıştır.
** Organik tarım ile elde edilmiştir.
*** Esansiyel yağlardan doğal olarak elde edilmiştir.
Toplam ürün içeriğinin %99'u doğal kaynaklardan elde edilmiştir. Toplam ürün içeriğinin %11'i organik tarıma uygun olarak yetiştirilmiş bitkilerden elde edilmiştir.
Sentetik parfüm, alkol, boya, koruyucu, PEG, parabenler, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez.
 
 
Organik Nemlendirici Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin