ETJ Rehydrate Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Yenileyici Yüz Maskesi 50 ml (ETJO05)

Tedarikçi : Yaşam Dükkanı
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
ETJ Rehydrate Organik Sertifikalı
Hipoalerjenik Yenileyici Yüz Maskesi 50 ml
 

Organik sertifikalı hipoalerjenik yenileyici yüz maskesi 50 ml, hassas ciltleri nemlendirir. Hafif jel yapısı ile kolayca temizleme imkanı sunar. Cildi kurutmaz ve yüksek düzeyde penetre içermektedir. Hidrodipilik tabakayı güçlendirerek ve esneklik katar. Ölü hücrelerden arındırır. Haftada 3 defa kullanıldığında komedon oluşumunu engeller. Hassas yapıya sahip ciltlerde nem seviyesinde artış, tazelenme, beslenme, rahatlama ve yenilenme gibi olaylar görülmektedir.
Kuru hassas ciltleri nemlendirir, besler, arındırır, rahatlatır, tazeler ve yeniler!
Bilinen alerjenler içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hafif jel yapısı ile cilde sürüldüğünde kolayca temizlenebilir sütümsü bir form alır. Cilde yüksek düzeyde penetre olur. Cildi kurutmaz. Rehydrate serisi cilt yüzeyinde bulunan hidrolipidik tabakayı güçlendirerek cilde nem ve esneklik kazandırır, hassasiyeti giderir. Komedon oluşumuna sebep olmaz.
Haftada 3 defa kullanımda komedon oluşumuna sebep olmadığı görülmüştür. Hassas yapıya sahip değişik cilt tiplerinden 20 gönüllü tarafından 28 gün süreyle haftada 3 defa kullanım sonucunda, katılımcıların memnuniyet seviyesi şu şekilde olmuştur; Nem seviyesinde artış %90, tazelenme %90, beslenme %90, rahatlama %70, yenilenme %85.
Ürün içeriğinde bulunan Fransa/Jonzac içmelerinin yatıştırıcı, yenileyici ve şifalı termal suyu içerdiği kalsiyum, magnezyum, magnanez, stronsiyum, lityum ve hatta sülfit elementleri ile hücrenin yanında yeralır. Cilt hücrelerinin mineral dengesinin korunmasına ve hücre yenilenme sürecinin aktive edilmesine destek olur. Düzenli olarak uygulandığında hücreler yenilenir, cildin koruyucu bariyeri güçlenir, ciltteki su kaybı önlenir.
Jonzac termal suyu 62 derece sıcaklığa sahip, yüksek düzeyde mineraller içeren ve bakteriyolojik olarak saf yapıdadır. Yaklaşık 40000 yıldır Auvergne platosunun yükseklerinde kirliliğe karşı doğal olarak korunmaktadır. Sahip olduğu mineral kompozisyon cildi oluşturan hücreler ile benzerlik taşımaktadır. Bu sebeple cildin üst katmanı olan epidermis'den yüksek düzeyde penetre olur ve faydalı etkileri artar. Fransa Ulusal Tıp Akademisi bu su ile yapılan banyonun anti-infalamatuar, cilt yenileyici ve yatıştırıcı faydaları olduğunu onaylamıştır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri dermo kozmetik düzeydedir. Ürünlerin güvenirliğini, cilt tarafından tolere edilmesini ve bozulmadan korunmasını garanti eden benzersiz bir teknik ile üretilmektedir. "Protect 3C Complex" adı verilen bu teknik benzersiz bir biçimde tüm Eau Thermale Jonzac ürünlerinin en hassas ve reaktif ciltler tarafından dahi herhangi reaksiyona sebep olmadan yüksek düzeyde tolere edilmesini ve aynı zamanda son damlasına kadar ürünün bozulmadan ve etkinliğini yitirmeden kalmasını sağlamaktadır.
Eau Thermale Jonzac ürünleri bilinen alerjenleri içermezler ve hipoalerjeniktirler. Aynı zamanda cilt dostu ürünlerdir ve komedon oluşumuna sebep olmazlar. Dermatolojik olarak test edilmişlerdir.
Kullanımı: Kalın bir tabaka halinde yüzünüze uygulayın. 10 dakika süreyle bekleyin. Temiz su ile cildinizi durulayın. Sonrasında Rehydrate Nemlendirici Misel Su ile cildinizde kalan atıkları temizleyin. Haftada 1-2 defa uygulamanız önerilir.
Ürün İçeriği: : Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil**, Aqua / Water / Eau*, Glycerin, Sucrose Laurate, Sorbitan Olivate, Sucrose Stearate, Lactobacillus Ferment, Parfum (Fragrance)***, Sodium Levulinate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Sodium Benzoate, Mica, Glyceryl Undecylenate, Sodium Hyaluronate, CI 77510 (Ferric Ferrocyanide).
* Fransa'da bulunan Jonzac içmelerinden çıkan termal su kullanılmıştır.
** Organik tarım ile elde edilmiştir.
*** Esansiyel yağlardan doğal olarak elde edilmiştir.
Toplam ürün içeriğinin %99'u doğal kaynaklardan elde edilmiştir. Toplam ürün içeriğinin %44'ü organik tarıma uygun olarak yetiştirilmiş bitkilerden elde edilmiştir.
Sentetik parfüm, esansiyel yağlar, alkol, boya, koruyucu, PEG, parabenler, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez.
 
 
Organik Maske Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin