Evomed Antimite Çocuk Yastık 35x45 (6784)

Marka : Evomed
Tedarikçi : Evomed
Fiyat : ₺121,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Evomed
Antimite Çocuk Yastık 35x45
 

ÜRÜN İÇERİĞİ
Fermuarlı Silikon Yastık - 35 x 45 cm
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Evomed Antimite Yastık yeni jenerasyon Evolon üretim teknolojisine sahip baz kumaştan üretilmektedir. Evomed Antimite Yastık üretiminde hiçbir kimyasal kullanılmamıştır. Kumaşın bileşenleri olan polyester ve polyamid sonsuz mikro iplikler ile elde edilen yoğun ve sık yapı, herhangi bir kaplamaya gerek kalmaksızın doğal bariyer özelliğini sağlar. İç dolguda silikon elyaf kullanılmıştır. Kaplama olmaması sayesinde sessizdir. Özel yapısı yüksek miktarda ter emişini ve hızlı kurumasını sağlar, hava geçirir ve konforlu bir uyku için idealdir.
Kullanım süresince ipliklenme yapmaz, esnemez ve uzamaz. 30ºC'ye kadar sıcaklıkta su ile çamaşır makinesinde yıkanabilir.
PERFORMANS & TEST VE SERTİFİKALAR
Evomed Antimite Yatak Kılıfları toz akarlarını ve alerjenleri olan dışkılarını, beslenmeleri için gerekli olan deri döküntülerini geçirmez.
Üretiminde kullanılan baz kumaş Evolon konusunda bağımsız uluslararası laboratuvarlarca gerekli testler yapılarak onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır. Bu testlerde kumaşın şu özellikleri test edilmiştir.
Üretiminde kimyasal kullanılıp / kullanılmadığı, çevreye uyumlu üretilip/ üretilmediği Toz akarı, alerjen ( dışkı ), deri döküntüsü ve diğer partikülleri geçirmezliği,
Bebek cildine zarar vermemesi,
Hava geçirgenligi,
Nem geçirgenligi,
Ter emiş,
Yıkama sonrasında değerlerin korunması
Tüm bu testler Evomed Antimite Yatak Kılıfları'nın alerji ve astım hastalarınca en yüksek performansı elde ederek kullanılabileceğini göstermektedir.
GARANTİ
Evomed Antimite Yatak Kılıfları 10 yıl / 50 yıkama garantilidir.
 
 
Anti Alerjik Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin