Fibrelle Yağsız Süt Tozu 200 gr (FİBZ130)

Marka : Fibrelle
Fiyat : ₺17,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Fibrelle
Yağsız Süt Tozu 200 gr
 

Fibrelle Süt Tozu Pınar Yağsız Süt Tozu kullanılarak üretilmiştir.
Fibrelle tüketicinin her an elinin altında hazır bulunan süt demektir. Sulandırıldığında, yağsız sütün besin değerine eşit değerde besin içeren saf, katkısız, yağsız süt elde edilir. Süt Tozu, protein, kalsiyum ve fosfor açısından da oldukça zengin bir ürün olmaktadır.
Sütün doğal lezzetini ve sağlığını konsantre yapısıyla sunan Fibrelle Süt Tozu, kek, puding, kurabiye, börek, dondurma, püre, yoğurt, krema, sütlü tatlı, krep, sufle gibi şeylerin yapımında, yani sütün kullanıldığı her yerde kullanılır. Ayrıca evde kendiniz yaptığınız ekmek tariflerinde de kullanımı tavsiye edilmektedir.
Fibrelle Süt Tozu özel yapısı sayesinde, keklerin rengini ve yapısını güzelleştirir, bayatlamasını geciktirir, kurabiyelere tat katar. Dondurma aromasını zenginleştirmek ve dondurmaya düzgün bir yapı kazandırmak amacıyla da Fibrelle Süt Tozu kullanılabilir.
Fibrelle süt tozu (yağı alınmış) sütün kullanılabileceği her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saf inek sütünün yağının ayrıştırılıp, kurutulması yolu ile imal edilmiştir.Fibrelle Süt Tozu kolay eriyebilen yapısı sayesinde sütlü tatlılarda, ekmek yapımında, börek yapımında, evde yaptığınız özel dondurma ve yoğurt tariflerinde, kek ve krep tariflerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca Dukan Diyetinizi uygularken bu ürünü kesinlikle kullanmak isteyeceksiniz. Bir bardak suya 2 yemek kaşığı ekleyerek kullanılabilir hale getirebilirsiniz.
Enerji ve Besin Öğeleri (100 gr)
Protein 36 Gr.
Yağ 1,25 Gr.
Karbonhidrat 52 Gr.
Kalsiyum 1.256 Mg.
Enerji (kcal/kj) 363
Glutensiz Onay Sertifikasını görüntülemek için tıklayınız.
 
 
Glutensiz Pasta Malzeme Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin