Gürsoy Şekerli Fındık Ezmesi 320 gr (grs01)

Marka : Gürsoy
Tedarikçi : Gürsoy
Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Gürsoy Şekerli Fındık Ezmesi %70 Fındık

 

Kavrulmuş iç fındık ile şekerin birlikte ezilmesi ile elde edilmektedir. Kahvaltılık olarak ya da direkt tüketim için uygun, doğal ve bir o kadar da besleyici bir üründür.

 

Gürsoy Hakkında!
 

1933'te kurulan, bugün işlenmiş ve natürel fındıkta Türkiye'nin tecrübeli ve önde gelen firmalarından biri olan Gürsoy; ISO9001:2008, BRC, IFS, ISO17025:2000 gibi üstün kalite güvence sistemlerine sahip tesislerinde yüksek teknoloji ile üretimini sürdürmektedir.

 

Otuzdan fazla ülkede gıda sektörünün en büyük markaları ile işbirliği içinde kaliteli Türk fındığını tüm dünyanın lezzetine sunmaktadır. Gıda endüstrisindeki global firmaların natürel ve işlenmiş fındık ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak üzere üretim yapan Gürsoy, paketleme ve ürün sevk hizmetlerini de özenle gerçekleştirmektedir. Gürsoy gıda işleme ve kalite yönetimi konusunda uluslararası kabul görmüş standartlara bağlıdır.


Firmanın amacı global dünyadaki ticari gelişimlerini gözlemlemek ve bu gelişmeleri üretim sistemine ve verilen hizmete ekleyerek müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamaktır. Gürsoy'un misyonu, birlikte çalıştığı firmaların beklentilerinin üzerinde geniş, kaliteli ürün yelpazesi sağlamak ve natürel-işlenmiş fındık sektöründe tartışmasız kalite lideri olmaktır.