HayMax Anti Alerjen Krem Pure (14554)

Marka : HayMax
Fiyat : ₺26,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
HayMax
Anti Alerjen Krem Lavanta
 

Alerji çeşitleri için öncelik ile doktor muayene eder sonra kan testi veya birkaç tetkikler ile ne tür rahatsızlığa sahip olduğunuz belli olur. Bu ilaçları kendiniz doktor kontrolü dışında kesinlikle kullanmamalısınız.
HayMax, saman nezlesi ve burundan giren solunum yolları alerjenlerine (polen, toz, akar bocek vb.) karşı hızlı ve etkili koruma sağlayan organik bir kremdir.
HayMax'ın etkili polen koruma özelliği ile Lavanta'nın yatıştırıcı özellikleri bu üründe birleştirilmiştir.
HayMax bitkilerden elde edilen organik icerikli bir kremdir. Haymax uygulandıginda şeffaf jel yapıda bir tabaka oluşturur ve buruna hava yolu ile giren alerjenleri buyuk oranda bloke ederek kan dolaşımına geçmesini engeller. Bu sayede histamin salgılanmaz, alerjik şikayetler ortaya çıkmaz. Bu özelliği ile HAYMAX ALERJİNİN ORTAYA ÇIKMASINI ENGELLER.
HayMax bugüne kadar uygulanan alerji tedavilerinden farklı bir konuma sahiptir. HayMax krem, alerjik belirtileri azaltmak için değil ALERJİYİ ENGELLEMEK amacıyla kullanılan bir KORUYUCU ÖNLEMDİR.
Ne zaman kullanılır?
HayMax kremi, oluşturduğu koruyucu tabakayı sürekli kılacak şekilde ihtiyacınıza bağlı olarak gün içerisinde birçok defa kullanabilirsiniz. En yüksek etkinlik için HAYMAX, alerjenle karşılaşmadan önce kullanılmalıdır. Bu sebeple;
Polen alerjisi olan saman nezleli hastalarda riskli aylarda sabahları düzenli olarak kullanılmalıdır. Uygulamanın gece yatmadan önce tekrarlanması hem rahat bir uyku sağlar hem de sabahları oluşan hapşırma, gözlerde yaşarma ve burun akıntısı gibi şikayetleri azaltmaya yardimci olur.
Akar, hayvan salgısı ve benzeri diğer ev içi alerjenlere karşı alerjisi olan hastalarda da aynı uygulama yapılmalıdır. Ancak bu tip hastalarda gece dozunun daha büyük önem taşıdığı bilinmeli ve özellikle bu dozu atlanmaması sağlanmalıdır. Alerjenle temas yıl boyu süreceği için HayMax uygulamasına da ara verilmeden devam edilmesi tavsiye edilmektedir.
HayMax kremin yan etkisi bulunmamaktadır. Aynı zamanda diğer ürünlerle etkileşimi açısından problem bulunmamaktadır. Haymax krem saman nezlesi ve alerjiye karşı uygulanmakta olan ilaçlar ile kombine edilebilir.
HayMax'in Farkı:
İster ağız yolundan alınsın isterse herhangi bir bölgeye lokal olarak uygulansın birçok ilaç etkisini kan dolaşıma karışmak suretiyle göstermektedir. Kana karışan ilaçlar da etkilerini vücudun bazı mekanizmalarını uyarmak ya da daha sıklıkla engellemek yoluyla göstermektedir.
Saman nezlesi ve alerji için kullanılmakta olan ilaçlar da etkilerini vücudun koruyucu mekanizmalarını engelleyerek gösterir ve şikayetleri giderirler.
Oysa HAYMAX;
Alerjenden korunmayı sağlar, böylece hastanın şikayetleri başlamadan tedavi başlanabilir.
HayMax uygulandığı yerde etkisini göstermektedir, kan dolaşımına karışmaz ve metabolizma üzerine herhangi bir etki oluşturmaz. Bu sayede yorgunluk, uyku hali ve dikkat azalmasına yol açmaz.
Burun mukozasına hasar vermez, aksine dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Bu sebeple hem uygulama istenildiği kadar tekrarlanabilir hem de uzun süre kullanıma uygundur.
Etkisine karşı direnç gelişmez, alışkanlık oluşturmaz. Kullanımı için herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.
Kullanım şekli:
Her burun deliği etrafına yeterli miktarda uygulayınız.
Burun temizlendiginde uygulama tekrarlanmalidir. Ihtiyaç duyuldukça kullanılabilir.
Bir kutudaki miktar bir sezon kullanim icin yeterlidir.
Kimler Kullanabilir?
HayMax erişkinler, gebeler, emziren anneler ve gözetim altındaki çocuklar için uygundur. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde ve ambalajında saklayınız. Herhangi bir ilaç etkin maddesi içermez. Organik Lavanta ve Balmumu icerir.
Etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır.
Ödüller:
2011 Bizzie Baby Gold Award
2010 Natural Natural Lifestyle Awards
2010 Vegetarian Society Awards
2006 Natural Trade Show Awards Winner - Best Product Organic
 
 
Doğal Vücut Bakım Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin