IvaNatura Organik Sertifikalı Günlük Bakım Şampuanı 400 ml (iva4)

Marka : IvaNatura
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
IvaNatura
Organik Sertifikalı Günlük Bakım Şampuanı 400 ml
 

Bulutları delen zirvesi ve tepesinden eksik omayan kar ile Anadolunun en yüksek dağlarından biri olan Erciyes Dağının yamaçlarında toplanan Erciyes Kekik bitkisinin özleri ile hazırlanmış organik bakım şampuanı Kayseri Erciyes Dağından toplanan Kekiklerden elde edilen Thymol saç derisinin nem dengesini eşit tutarak kuru saçların canlılık kazanmasına yardımcı olur.
GMO's, Parabens, DEA'S, MEA'S, PEG'S, SLS, SLES, Phenoxyethanols, Silicons, Urea's içermez.
Tüm içeriğin %20'si organik tarımdan gelmektedir.
Ürün İçeriği:
Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate, Myrtus communis, Thymus vulgaris, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid, Equısetum Arvense Extract(AP), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract(AP), Thymus Vulgarıs Extract(AP),Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Citric Acid Anhydrous, Perfume. Organic Certified Approved for Organic Cosmetic AP :Anatollian Plant
Kullanım Şekli:
Yeteri miktarda IvaNatura şampuanı saçınıza ve saç derinize masaj ile uygulayarak köpürtünüz. Akabinde bol su ile durulayınız. İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. Sık kullanıma uygundur.
Uyarılar:
Orijinal ambalajında ve serin yerde muhafaza edilmeli.
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Harici kullanım içindir.
Kullanım talimatına uyunuz.
Güneş ışığına maruz bırakmayınız.
İçindeki bileşene karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.
 
Organik Şampuan Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin