Klar Organik Çamaşır Suyu Tozu 400 gr (130)

Marka : Klar
Tedarikçi : BioMarket
Fiyat : ₺34,86(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Klar
Organik Çamaşır Suyu Tozu 400 gr

İçerisindeki maddeler saf bitkisel ve mineral menşeli olduğu için Klar organik çamaşır suyu tozu parlak beyaz çamaşırlar için leke ağartıcı çözümdür. Dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir. 30°C’den itibaren etkilidir. Gen tekniği uygulanmamıştır! Klar ürünlerinde sadece temiz ekolojik dengeye sahip maddeleri kullanır.
İçindekiler:
Oksijen esaslı ağartıcılar, soda, sodyum hidrojen karbonat, sodyum sitrat, sodyum sülfat, şeker tensidi, ağartıcı aktivatörü
Uygulama:
Beyaz çamaşırlarda lekeleri gideren, ağartan, kahve çay lekelerini etkileyen, tahliye borularında, çamaşır ve bulaşık makinelarının kokusunu arındırmak için uygundur.
Dozaj:
Parlak beyaz çamaşırlar için:
Esas yıkama yerine konulan deterjana 10 ml tozu ilave ediniz. Perde yıkarken ise deterjan koymadan 6 yemek kaşığı çamaşır suyu tozu koyunuz.
Lekeleri gidermek için:
Esas yıkama yerine konulan deterjana 25 ml çamaşır suyu tozu ilave ediniz. Renkli çamaşırlarda, çamaşırın görünmeyen bir yerinde rengini alıp almadığını kontrol ediniz.
Bulaşık makinesi için:
Bulaşık deterjanına 15 ml çamaşır suyu tozu ilave ediniz.
Tahliye borusu temizliği için:
Tahliye borusuna 1 yemek kaşığı çamaşır suyu tozu koyup üzerine bir tas sıcak su dökünüz, etkisini göstermesi için bekleyiniz, ardından temiz su dökerek akıtınız.
Çamaşır makinesinin veya bulaşık makinesinin kokularını gidermek için:
Deterjan gözüne 4 yemek kaşığı koyunuz ve makine boşken en yüksek sıcaklıkta çalıştırınız.
Ürün Boyu:
400 gr‘lık kutu - 16 Makine yıkama  
Organik Çamaşır Suyu Tozu Ürünlerinin Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin