Klar Organik Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Tozu 1,1 kg
Klar Organik Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Tozu 1,1 kg

Klar Organik Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Tozu 1,1 kg (17)

Marka : Klar
Tedarikçi : BioMarket
Fiyat : ₺113,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Klar Organik
Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Yıkama Tozu 1,1 kg
 

İçerisindeki maddeler saf bitkisel ve mineral menşeli olduğu için Klar organik çamaşır yıkıma tozu tamamen doğal sabun fıstığının mükemmel temizleme özelliklerini basit uygulamayla bir araya dönüştürüyor. Hammadde saf şekliyle kullanıldığından, sabun ve tensid oranı düşük olduğundan dolayı çevre için bir avantaj daha oluyor. Gen tekniği uygulanmamıştır! Klar ürünlerinde sadece temiz ekolojik dengeye sahip maddeleri kullanır.
İçindekiler:
Sertifikalı doğal toplama sabun fıstığı ekstresi, bitkisel yağlı sabun, oksijen esaslı ağartıcı, yağ alkolü sülfat, şeker tensidleri, poliaspartik asit tuzu, soda, sitrik asit, bitkisel sabun, sodyum hidrojen karbonat, bitkisel birinç nişastası, sodyum silikat, ağartıcı aktivatörü, zeolit, kontrollü biyolojik yapıda Enzim içermez!
Uygulama:
Klar organik çamaşır yıkama tozu beyaz ve renk vermeyen renkli çamaşırlar için uygun olup, tüm su sertlik derecelerinde 30°C ile 95°C arasındaki yıkama sıcaklıklarında kullanılabilir. Bitkisel pirinç nişastası çamaşırda uygun bir tutuculuk sağlar. Tekstil imalatçısının bakım talimatına muhakkak uyunuz.
Dozaj:
Suyun sertliğine ve kirliliğe göre, ürünün üzerinde belirtildiği şekilde. Ölçme kaşığı içindedir!
Ürün Boyu:
1,1 kg - 20 Makine yıkama  
Organik Toz Çamaşır Deterjanı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin