Klar Organik Toz Kireç Çözücü 280 gr (253)

Marka : Klar
Tedarikçi : BioMarket
Fiyat : ₺31,45(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Klar
Organik Toz Kireç Çözücü 280 gr
 

İçerisindeki maddeler saf bitkisel ve mineral menşeli olduğu için Klar organik toz kireç çözücü tamamen doğal, yüksek etkili limon asidi kristalleri, güçlü bir şekilde temizler ve aynı zamanda ekolojik açıdan tamamen temizlik sağlar. İnatçı kireç birikintilerini dahi kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde yok eder.
İçindekiler:
%100 Limon asidi, %100 sitrik asit
Uygulama:
Ev aletlerinde, su ısıtma cihazlarında, çamaşır ve bulaşık makinelerinde, armatürlerde, küvetlerde, üre taşlarında ve evyelerdeki kireç birikintilerini çözerekten arındırır.
Dozaj:
Dozajı, ambalajın üzerindeki uygulama tavsiyesine göre ayarlayınız. Çok fazla kireçlenme durumunda, işlemi tekrarlayınız. Torbayı, kullandıktan sonra kapatınız ve kuru bir yerde saklayınız. Mermere, çiniye, eloksal ve emayeye uygulamayınız.
Bulaşık makinesi:
Yıkama ayarında çok kirli 60 °C‘yi seçiniz, ardından 100 - 140 gr (5-7 yemek kaşığı) Klar toz kireç çözücüyü koyunuz. Programı bulaşık koymadan çalıştırınız.
Çay/Kahve/Espresso makineleri, Kahve otomatları:
20 - 40 gr (1-2 yemek kaşığı) Klar toz kireç çözücüyü 1 litre suda çözdürünüz ve su kabının içine doldurunuz. Cihazı çalıştırınız ve bir tas yardımıyla temizledikten sonra 2 kez suyla yıkayınız. İmalatçının kullanma talimatlarına uyunuz.
Su kaynatma / sıcak su cihazları:
Su kaynatma cihazları, su kazanları, şofben, yumurta pişirme cihazı, ısıtma cihazları gibi araçlar için uygundur. 20-40 gr (1-2 yemek kaşığı) Klar toz kireç çözücüyü 1 litre suda çözdürünüz. Çözeltiyi, kirecin bulunduğu yere kadar doldurup, cihazı ısıtınız. Kısa bir süre etki etmesi için bekleyiniz, ardından temiz bir şekilde durulayınız.
Kahve / çay demliği, tencere, tava, diş temizleme kabı vs.:
10 – 20 gr (1/2-1 yemek kaşığı) Klar toz kireç çözücüyü demliğe, tencereye, tavaya, fincana veya kabın içine koyduktan sonra scak suyla çözdürünüz. Kısa bir süre etki etmesi için bekleyiniz, ardından iyice durulayınız.
Çamaşır makinesi:
İçinde tekstil olmadan kireçten arındırınız. 100 -140 gr (5-7 yemek kaşığı) Klar toz kireç çözücüyü çamaşır makinenizin deterjan kabına veya tamburunun içine koyunuz. Ön yıkama olmadan 95°C’lik programı seçiniz ve çalıştırınız.
Duş başlıkları, armatürler, perlatürler:
20-60 gr (1-3 yemek kaşığı) Klar toz kireç çözücüyü 1 litre suda çözdürünüz. Kireçlenen yerleri yıkayınız veya cihazları doğrudan çözeltinin içine daldırınız. Uzun bir süre etki etmesi için beklettikten sonra iyice durulayınız.
Ürün Boyu:
280 gr’lık kutu  
Organik Kireç Önleyici Ürünlerinin Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin