Logona Organik Sarı Saçlar İçin Krem Saç Boyası Bakır Sarı 150 ml (1116)

Marka : Logona
Fiyat : ₺147,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Logona Organik Sarı Saçlar
İçin Krem Saç Boyası Bakır Sarı
 

Kullanıma hazır Logona Bitkisel Krem Saç Boyası her bir saç telinin dışını koruyucu bir film gibi sarar, kimyasal boyalar gibi saçın içine girmez. Bu şekilde saçınızın boyanmadan önceki rengi size özgün bir boyama sonucu elde edilmesini sağlar.
%100 doğal renk veren bitkilerin ve doğal bakım maddelerinin benzersiz bir kompozisyonu saçta etkili bir renk, parlaklık ve hacim oluşmasını sağlar. Logona Krem Boyaları esas olarak organik kına ve Rhabarber kökü ve kırmızı pancar özü gibi doğal boyar maddeler ve diğer bitkisel renk vericileri içermektedir. Sarı saçlar için önerilir. Saçın rengini açmaz. Her yaş için kullanıma uygundur. Uzun saçlar için iki pakete ihtiyaç olabilir. Lütfen kutunun içindeki uygulama kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Saç Boyası paketi, 150 ml bitkisel kullanıma hazır krem boya, 1 çift eldiven, 1 adet başlık, uygulama kılavuzu içerir.
Sertifikalar ve Özellikleri:
Natrue ve BDIH Ekolojik Sertifikalı. BIOFACH 2005 Yenilikçilik Ödülü. %100 doğal, bitkisel renk vericiler içerir. Sentetik koruyucular, renk ve koku vericiler içermez. Peroksitler, amonyak ve diğer kimyasal bileşenleri içermez. Vegandır, Gluten içermez. Laktoz içermez. Uygulama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...  
Organik Saç Boyası Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin
Sertifikalar
BDIH Sertifikası ECO Control Sertifikası NaTrue Sertifikası
İçerikler
Vegan Gluten İçermeyen Laktoz İçermeyen Karmin İçermeyen