Nazstar Burun Yıkama Cihazı (15231)

Marka : Nazstar
Tedarikçi : Naz Medikal
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺279,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺249,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Nazstar
Burun Yıkama Cihazı
 

Daha iyi bir solunum ve daha sağlıklı bir yaşam için nazal yıkama önemlidir. Nazal yıkama, burun ve sinüs boşluklarını tuzlu su solüsyonu ile yıkama işlemine verilen addır. Burunun tuzlu sularla lavajı (yıkanması) burunla ilgili çok farklı sorunlarda yapılması gereken ve doğru yapıldığında yan etkisiz, faydalı bir uygulamadır.
Nazal yıkama sayesinde; Mukusu temizlemek, burnu nemlendirmek, nazal hijyeni sağlamak mümkündür. Nazal yıkama aynı zamanda sinüs enfeksiyonlarının tedavisinde, alerji, soğuk algınlığı, postnazal akıntı ve burunu etkileyen diğer durumlarda yardımcı tedavi olarak kullanılabilir.
NazStar Burun Yıkama Cihazı, hem taşınabilir hem de şarj edilebilir özelliktedir. Kullanımı kolay ve pratiktir.
NazStar Burun Yıkama Cihazı, Burun içindeki silyaların (burunu mikroplara karşı koruyan titrek tüylerin) hareketini,
aktivasyonunu ve sinüslerin temizlenmesini sağlar. Sinüslerin temizlenmesi ve nemlenmesi soluk almayı rahat ve kolay hale getiren doğal bir yöntemdir. NazStar Burun Yıkama Cihazı ile istediğiniz oranda, istediğiniz terkipte ve karışımdaki solüsyonu uygulama özgürlüğünü yaşarsınız.
Tıkalı burun deyip geçmeyin! Burun tıkanıklığı ve nefes almada zorluk çekme insanlığın en eski ve yaygın şikayetlerinden biridir. Taşınabilir, elektrikli, şarj edilebilir aerodinamik dizaynı sayesinde kolay ve rahat kullanım.
Pulse ve Sprey tipte olmak üzere 2 ayrı yıkama ucu, su haznesi kapasitesi 160 ml. Akım Hızı 150-200 ml/dk, led Göstergeli. CE Belgeli Şarj Cihazı 220x62x78 mm.
 
Diğer Sağlık Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin