Organicadent Organik Diş Macunu 100 ml (18254)

0,00
Marka : Organicadent
Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Organicadent
Organik Diş Macunu 100 ml
 

Katkı maddesi içermeyen tamamen organik maddelerden oluşturulmuş bir ağız bakım ürünüdür.
ORGANICADENT Diş Macunu diş bakımının tüm gerekliliklerini yerine getirmeyi amaçlayan bir üründür. İçeriğindeki hammaddeler ve üretim prosesi ile hem helal sertifikalandırma hem de organic sertifikalandırılma koşullarına tam olarak uymaktadır. Yapay tatlandırıcı, sentetik hammaddeler ve renklendiriciler içermez.
ORGANICADENT Diş Macunu’nun içerisindeki tüm içerikler doğal yollarla elde edilmiştir. Hayvansal veya hayvansal kökenli hiçbir madde üründe bulunmamaktadır. Ürün alkol içermemektedir.
ORGANICADENT Diş Macunu helal kozmetik ürün üretimine uygun olan ve en son teknolojiye sahip cihazlara sahip üretim tesisinde üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler üretime başlanmadan incelemeden ve bazı testlerden geçer. Üretim sırasında yarı mamul halde ürünümüz kontrol edilir ve yapılan kalite kontrol testlerinden geçer. Bitmiş ürünümüz siz değerli tüketicilerimiz ile buluşmadan önce son kontrollerden geçer ve satışa hazır hale getirilir. Üretim süresinde el değmeden üretim yapılır.
ORGANICADENT Diş Macunu çocuklar tarafından da güvenle kullanılabilir. Güvenlik tedbiri olması için küçük çocukların bir yetişkin gözetiminde ürünü kullanmaları tavsiye edilir.
ORGANICADENT Diş Macunu KİMYASAL katkı maddeleri içermez tamamen doğal ve organic ürünlerden oluşmuştur.
ORGANICADENT Diş Macununda aşağıdaki KİMYASAL MADDELER YOKTUR.
Paraben İçermez
Paraben zararlı olarak bilinen kimyasal koruyuculardır. Vücutta birikerek pek çok hastalığa sebep oldukları bilinmektedir.
SLS İçermez
Sodium laureth ether sulfate veya sodium laureth sulfate tahriş edici özelliği ile bilinmektedir. Dişin yapısına ve ağız içi mukoza tabakasına zarar verme eğilimindedir. Mukoz membran tarafından tutulur.
Fluorid İçermez
Fluorid beyin ve kemiklerde birikme eğilimi olan bir maddedir. Özellikle bebekler ve çocuklar vücutlarından fluoridi uzaklaştıramazlar.
Triclosan İçermez
Triclosan böcek öldürücü olarak kullanılan bir maddedir. Ağız içerisindeki hem zararlı hem de yararlı bakterileri öldürerek ağzın doğal florasını bozmaktadır. Kanserojen bir maddedir.
Silica İçermez
Silica oldukça aşındırıcı yapısı ile dişin mine yapısının bozulmasına sebep olur. Ağız içinin pH dengesini bozar.
 
Organik Ağız Bakımı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin