Organique Eternal Gold Corundum Yüz Peelingi 50 ml (MB0909)

Marka : Organique
Tedarikçi : Kronos
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Organique
Eternal Gold Corundum Yüz Peelingi 50 ml
 

Organique Eternal Gold Corundum Yüz Peelingi içerisindeki doğal bileşenler sayesinde cildi temizler, aydınlatır, canlandırır ve tazeler. Elmastan sonra gelen en sert mineral olan Corundum kristalleri, cildin üst tabakasındaki yüzeysel katmanları etkin şekilde temizler ve ölü hücrelerden arındırır. Kolloidal altın toksinlerden arınmaya yardımcı olur; bitki ve meyve özlerinin canlandırıcı özellikleri yeniden oluşumu , şişlik ve ödem azaltıcı etkiyi hızlandırır. Cildin pürüzsüzlüğünü, zindeliğini ve parlak görünümünü yeniden kazanmasına yardımcı olur.
**Silikon, alkol, hayvansal ürün, mineral yağ, sentetik boya, paraben, etanolamin, phtalates , PEG, sülfat, parafin veya türev ürün içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Aktif İçerikler:
Corundum kristalleri, kolloidal altın, adaçayı muskatı özütü (Xeradin), karışık meyve özleri, gliserin
Uygulama: Temiz cilt üzerine küçük bir miktar ürünü birkaç dakika hafifçe masaj yaparak uygulayın. Solüsyon cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yaparak ölü derilerin cildin üzerinden soyularak ayrılmasını sağlayın. Ciltte kalanları bol ılık su ile yıkayarak temizleyin. Eternal Gold Tonik ve Gündüz Kremi ile bakımınızı tamamlayın.

 
 
Organik Peeling Temizleme Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin