Organique Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi 15 ml (MB0911)

Marka : Organique
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺94,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Organique
Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi 15 ml
 

Göz çevresinde meydana gelen cilt sorunlarını onarmak amacıyla geliştirilmiş Organique Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi, içerisinde bulunan panthenol ve allantoin bileşenleri sayesinde yorgun cildi yatıştırır ve uzun süreli rahatlık sağlar. Kolajen biyosentezini tetikleyerek, kolajenin yeniden oluşumunu sağlar. Göz çevresinde lifting(kaldırma) etkisi yaratır, kırışıklıkların ve “kaz ayağı” olarak bilinen çizgilerin azalmasını sağlar. Cilt tarafından iyi emilir ve tahrişe sebep olmaz. Altın parçacıkları cildi içinden aydınlatır ve kusurları optik olarak gizler.
**Silikon, alkol, hayvansal ürün, mineral yağ, sentetik boya, paraben, etanolamin, SLES, SLS, ALS, PEG, sülfat, parafin veya türev ürün içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Aktif İçerikler:
Adaçayı muskatı özütü (Xeradin), kolloidal altın, İspanyol lavantası yağı (Stoechiol),soya yağı,gliserin, karışık meyve özü, panthenol.
Uygulama: Göz çevrenize ufak bir miktarda ürünü parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın.Daha etkin bir sonuç için sabah ve akşam uygulaması önerilir.

 
 
Organik Göz Çevresi Bakımı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin