Organique Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi 50 ml
Organique Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi 50 ml

Organique Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi 50 ml (MB0917)

Marka : Organique
Tedarikçi : Kronos
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺359,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺179,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Organique
Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi 50 ml
 

Organique Eternal Gold Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi, doğal bileşen ve bitki özlerinden elde edilmiş formüle sahip kırışıklık karşıtı bir kremdir. Geniş bir anti-aging (yaşlanma karşıtı), gerginlik sağlayıcı ve pürüzsüzleştirici bir etkiye sahiptir. Kırışıklıklarının görünümünü azaltır, yüz hatlarını şekillendirir, çok kuru ciltleri bile ideal şekilde nemlendirir. Kırışıklıklarının görünümünü azaltır, yüz hatlarını şekillendirir, çok kuru ciltleri bile ideal şekilde nemlendirir. Dış etkenlere karşı uzun süreli rahatlık ve koruma sağlar. Doğal, sertifikalı güneş koruyucuları içerir. Ciltteki renk bozulmalarını aydınlatır, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Makyaj öncesi nemlendirme için mükemmel bir üründür.
**Silikon, alkol, hayvansal ürün, mineral yağ, sentetik boya, paraben, etanolamin, SLES, SLS, ALS, PEG, sülfat, parafin veya türev ürün içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Aktif İçerikler:
Shea Yağı, soya fasulyesi yağı, Adaçayı muskatı özütü (Xeradin), İspanyol lavantası yağı (Stoechiol)- Ecocert, kolloidal altın, karışık meyve özü, UVA ve UVB güneş koruyucuları-Ecocert, panthenol.
Uygulama: Günlük cilt bakımınızda her gün rahatlıkla kullanabileceğiniz yoğun bir nemlendiricidir. Makyaj öncesi nemlendiricisi olarak da kullanılabilir. Özellikle sabahları temiz cildiniz üzerine hafif masaj yaparak uygulayınız. Eternal Gold kırışıklık karşıtı göz çevresi kremi ile birlikte kullanılması önerilir.

 
 
Organik Anti Aging Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin