Organique Kil Maskesi Ghassoul Normal ve Karma Ciltler 200 ml (MB1763)

Marka : Organique
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺64,50(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Organique
Kil Maskesi Ghassoul Normal ve Karma Ciltler 200 ml
 

Dünya üzerinde sadece Fas'ta bulunduğu bilinen bir kaynaktan gelir. Herhangi bir kimyasal atık içermez. Suyla karıştırıldığında dağılır ve daha kolay sürülebilir bir çamur kıvamına gelir. İçeriğindeki sodyum, kalsiyum, demir gibi elementler sayesinde cildi besler, güçlendirir. Ciltteki kir kalıntılarının ve tortularının atılmasında etkin rol oynar. İhtiyaç duyulan minerallerin kazanılmasına destek olarak, cildi canlandırır. Vücuttaki selüloit ve çatlağı azaltmaya yardım eder.
Uygulama:
Killerin Peeling olarak kullanımı:

1 Tatlı kaşığı kil
1 Tatlı kaşığı Cadı Fındığı(Witch Hazel)Toniği
1,5 Tatlı kaşığı Argan, üzüm çekirdeği veya macadamia yağı
Öncelikle kile yağı ilave edin biraz karıştırdıktan sonra toniği ekleyin ve tekrar karıştırın. Karışımı Cildinize hafifçe masaj yaparak birkaç dakika uygulayın ve ılık su yıkayarak cildinizi temizleyin. Peelingten sonra cildinize Cadı Fındığı Toniği uygulayarak gözeneklerinin tekrar sıkılaşmasını sağlayın ve nemlendiricinizi uygulayın. Peeling her cilt tipi için haftada bir kez tavsiye edilir.
Killerin Maske olarak kullanımı:
1 Tatlı kaşığı kil
2 Tatlı kaşığı Cadı Fındığı(Witch Hazel)Toniği
1-2 Damla Argan,üzüm çekirdeği veya macadamia yağı
Öncelikle kile toniği ekleyin ince ve yumuşak bir çamur elde edin ve birkaç damla yağı ilave edin.Yağ ilavesi maskenin çok çabuk kurumasını engelleyecektir. Maske karışımını önceden temizlenmiş cildinize parmaklarınız veya bir fırça yardımı ile uygulayın. Maske kurumaya başlayacaktır.10-20 dk sonra maskeyi ılık su yardımı ile yıkayarak cildinizden temizleyin. Uygulama süresi cilt tipine bağlı olarak değişecektir. Çok hassas ve kuru ciltler maskeyi daha kısa süre yağlı ve akneli ciltler daha uzun süre bekletebilir. Maske uygulamasından sonra cildinize Cadı Fındığı Toniği uygulayarak gözeneklerinin tekrar sıkılaşmasını sağlayın ve nemlendiricinizi uygulayın.

 
 
Organik Maske Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin