Perspi-Guard Maksimum Güçte Ter Önleyici Deodorant 50 ml (prs04)

Marka : Perspi
Tedarikçi : Aktiva
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Perspi-Guard Maksimum Güçte
Ter Önleyici Deodorant 50 ml
 

Perspi-Guard ter önleyicinin üretiminde kullanılan gizli ve eşsiz formülü Klinik Hiperhidroz -aşırı terleme- konusunda uzman doktor ve farmakologlar tarafından 10 yılı aşkın süren araştırmalar ve çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. Perspi-Guard Ter Önleyici Deodorant el, ayak, koltuk altı gibi vücudun istenmeyen bölgelerinde oluşan aşırı terleme ve ter kokusunun önlenmesindeki etkinliği ve güvenirliliği, Almanya'da DC Derma Consult GmbH ve Cosmetic Test GmbH tarafından yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır. Ürün üzerinde yapılan tüm kapsamlı laboratuar testlerinde ürünün, tüm dermatoloji, alerji, deri reaksiyonu ve etkinlik testlerini geçtiği gözlenmiştir.
Perspi-Guard Nasıl Etki Eder?
Perspi-Guard ter önleyici deodorant ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir. Terleme önleyici, gözenekleri tamamen kapatmaz, ancak gözenek açıklıklarını büyük bir ölçüde azaltır ve böylece ortaya çıkan apokrin sıvılarının cilt yüzeyine ulaşıp koltuk altı terlemesine ve kötü kokulara yol açmasını engeller. Vücut berrak, kokusuz ter sıvısını salgılayarak vücudun diğer bölümlerdeki terlemenin temel fonksiyonu olan vücut sıcaklık dengesini düzenlemeye devam eder.
Perspi-Guard'ın Kanıtlanmış Sonuçları:
Alanında uzman kuruluş DC Derma Consult GmbH ve Cosmetic Test GmbH 'nin Almanya'da ürün ile yapılan,
Etkinlik testlerinde
• Tek kullanımla 5 gün'e kadar terleme ve ter kokusunu önlemekle birlikte uygulandığı bölgede uzun süre etkili kuruluk sağlandığı kanıtlanmıştır.
Güvenirlik testlerinde
• Gözlemlenmiş herhangi bir yan etkisi olmadığı,
• Ciltte alerjik bir reaksiyona sebep olmadığı,
• Dermatolojik olarak güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.
Kullanım şekli:
Perspi-Guard™ terleme önleyici spreyi gece yatmadan önce temiz ve kuru cilt üzerine 4-5 kez sıkın ve elinizle sıvıyı bölge üzerinde eşit bir şekilde dağıtın. Sıvının ciltle tam olarak temas edebilmesi için bölgenin kıllardan temizlenmiş olması önerilir. Geceleri ter bezleri aktif olmadığı için uygulamada ürünün gece kullanılması tercih edilmelidir. Sabah kalktığınızda normal kişisel temizliğinizi yapabilir.  
Doğal Kokular Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin