Perspi-Rock Doğal Ter Önleyici Stick Deodorant (prs07)

Marka : Perspi
Tedarikçi : Aktiva
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Perspi-Rock
Doğal Ter Önleyici Stick Deodorant

İngiltere'den ithal edilen Perspi-Rock doğal ter önleyici stick mineral tuzlar içeren bir üründür. Asya'da yüzyıllardır kullanılmakta olan ve 'Tawas' kristalleri olarak bilinen doğal mineral tuzlar, terlemeye ve ter kokusuna karşı 24 saate kadar etkili koruma sağlamaktadır.
Perspi-Rock Doğal Ter Önleyici Stick Deodorant Nasıl Etki Eder?
Perspi-Rock doğada saf haliyle bulunur ve molekül büyüklüğü sebebiyle deri gözeneklerinden geçemeyen naturel mineral tuzlarından oluşur. Vücudunuza uyguladığınızda teninizde gün boyu kalacak görünmez bir bariyer oluşturarak kötü koku oluşmaz ve teniniz rahatça nefes alır. İstenmeyen vücut kokuları özellikle koltuk altı, ayaklar ve genital bölge gibi ter bezlerinin yoğun olduğu ve az hava alan bölgelerde oluşmaktadır. Perspi-Rock doğal ter önleyici stick deodorant ıslak cilde uygulandığında, cilt üzerinde renksiz ve kokusuz bir mineral tabakası oluşturur. 
Kullanımı:
• Ürünün uygulanacağı bölge (koltuk altı, ayak vs.) sabunlu suyla temizlendikten sonra, Perspi-Rock stick deodorant hafifçe suyla ıslatılarak uygulanır ve 24 saate kadar bakteri oluşumunu önleyerek ter kokusunu durdurur.
• Erkek ve kadın kullanımına uygundur.
• Kokusuzdur, bu özelliği sayesinde diğer parfüm ile deodorantlarla birlikte kullanılabilir ve giysilerde iz bırakmaz.
• Son derece ekonomiktir ve 1 kutu Perspi-Rock size aylarca yeterli olur.
• Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde paketlenmiştir.
• Perspi-Rock doğal stick deodorant diğer deodorantlarda bulunan paraben, zirkonyum, aluminyum klorohidrat, klorohidroksit veya herhangi başka bir kimyasal madde içermez. Çünkü tamamen doğaldır.
• Perspi-Rock doğal stick deodorant sprey şeklindedir. İçerisinde 60 gr Perspi-Rock doğal tawas kristali bulunur. Sprey şişesi yardımıyla kullanımı son derece pratiktir ve üstelik çevreci bir üründür. 1 şişe Perspi-Rock stick deodorant sprey en az 5 kez su ile doldurulup tekrar tekrar kullanılabilir. Böylece 1 şişe Perspi-Rock stick deodorant sprey aldığınızda bir yerine 5 şişeye sahip olursunuz.  
Doğal Vücut Bakımı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin