Sante Krem Saç Boyası Konyak Sarısı 150 gr (40033)

Marka : Sante
Fiyat : ₺145,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Sante
Krem Saç Boyası Konyak Sarısı 150 gr
 

Saçlarınızı besleyerek uzun süre kalıcı bir boyama yapar. Her saç teli üzerinde bir renk tabakası oluşturur. Bu yüzden saçınızın kendi rengi de sonuçta size özgün bir renk elde edilmesinde önemli rol oynar. % 100 doğal, bitkisel renk vericiler ve diğer besleyici doğal bileşenlerin bu benzersiz karışımı saçınıza ışıldayan bir renk, parlak güzel bir görünüm ve artmış hacim kazandırır. Her yaşta kullanılabilinir. Sarı saçlar için uygundur.
Kullanımı: Mutlaka temiz saça uygulanmalı. Kullanılan şampuan & saç kremi silikon (dimethicone, dimethiconol) içermemelidir. Eğer silikon içeren bir şampuan kullanılıyorsa, mutlaka arıtma işlemi yapmalı. Bunun için ya birkaç yıkama silikon içermeyen bir şampuanla yapılıp sonra boya uygulanmalı ya da silikon tabakayı temizleyen "Logona Organik Boyama Öncesi Killi Saç Bakım Kompleksi" kullanılmalıdır. Doğal boya saçı açamaz. Bu nedenle mutlaka saç rengine uygun bir boya seçilmeli.
Boyama işleminin devamı boyanın saçta ıslak kalmasıyla mümkündür, yani bekleme süresince boya kurumamalıdır. Boyanın kurumaması için boyalı saça streç filmle sıkıca sarılır, güneş altında beklemek veya dayanılabilinecek yükseklikte sıcak uygulamak yararlı olacaktır. Eğer şakaklarda beyazınız varsa, ayırılan bir miktar boya ara ara şakaklara sürülür, çünkü bu bölge çabuk kurumaktadır. Beyaz çok fazlaysa, saç rengi ne olursa olsun koyu renkleri tercih edilir. Kalın telli ve beyazı yoğun saçlarda krem ve toz boyayı karıştırarak kullanmak daha iyi sonuç verebilir. Toz boyayı (100g boya için yaklaşık 300ml su) sıcak suyla sulandırılır ve soğumadan uygulanılır. Saçlarda kuruluk sorunu yoksa, toz boyayı sulandırmak için su yerine limon suyu da kullanılabilinir. Saçta bekleme süresi, toz boya için 6-8 saat, krem boya için 4-6 saat olmalıdır. Eğer kuaförde uygulatıyorsanız ve kuaförünüzde klimazon veya mizampli makinası varsa yüksek ısıda 1 saat beklemek yeterli olacaktır. Fön makinasıyla uygulanan ısı aynı sonucu veremez. Özellikle kalın telli ve/veya beyazı fazla olan saçlarda bekleme süresi uzun olmalıdır. Boyama sonucunda beyazlar kapanacak fakat normal saç renginden birkaç ton daha açık olacaktır. Uygulama sayısı arttıkça sonuç daha tatmin edici olacaktır. Ayrıca saçın çok daha sağlıklı bir yapıya kavuştuğu farkedilecektir. Boyama işlemi bittikten sonra boya sabitleyici "Logona Boyama Sonrası Bakım Kompleksi - Color Conditioner" uygulamanız tavsiye edilir.
 
Organik Saç Boyası Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin