Shoosha Organik Kokusuz Bebek Yağı 118,3 ml (S1282)

Tedarikçi : Eco Pharma
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Shoosha Organik Kokusuz Bebek Yağı

Organic Calm Baby Calendula Oil : Unscented

Gerçek organik sertifikalı içeriklerle Shoosha Organik Kokusuz Bebek Yağı organik bitkilerle en kaliteli ve en saf organik yağlar kullanılarak üretilmiştir. Bebek yağımız, gıda sınıfı organik sertifikasına sahiptir. Sakinleştirici ve onarıcı etkiye sahip olan bebek yağımız aynı zamanda yetişkinlerde aromaterapik masaj için kullanılabilir.

Kokusuz formülü sayesinde, hassas buruna sahip olan bebekler için idealdir. Bu özelliklerinden dolayı hastanelerin yeni doğan ünitelerinde tercih edilmektedir. 

Banyo sonrasında bebek yağı ile minik meleğinize masaj yaparak onu dünyanın en mutlu ve huzurlu bebeği yapabilirsiniz. Masaj, bebekle aranızda harika bir bağlanma deneyimidir.

Shoosha organik bebek yağı, kıyafetlere bulaşmaz. Eşsiz dokusu sayesinde kuru ve yapışmayan bir etki yaratarak masaj yapmayı kolaylaştırır. Masajla beraber rahatlatıcı etkisinden dolayı gaz problemlerinin giderilmesine de yardımcı olur.

Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik olarak test edilmiştir.

İçindekiler

Helianthus Annuus Oil (Ay Çiçeği Yağı)*, Calendula Officinalis Flower Extract (Aynısefa Çiçeği Özü)*, Cocos Nucifera Oil (Hindistan Cevizi Yağı)*, Rosemarinus Officinalis Leaf Extract (Biberiye Yaprağı Özü)*, Tocopherols (E Vitamini)

(*) USDA Organik Gıda Sertifikalı İçeriklerden Üretilmiştir.

İçinde Olmayanlar

Toksik maddeler, GDO, BPA, SLS, Glüten, fitalat, sülfat, paraben, triklosan, petrol türevi ve parfüm içermez.

Toksin İçermez

Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 (sıfır) düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.

Kullanım Şekli

Kuru cilde ya da banyo sonrası sakinleştirici bir masaj için, elinize bir miktar yağ alıp bebeğin cildine sürerek dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Diğer Kullanım Alanları

Yetişkinler için saç bakım yağı, dudak nemlendiricisi, bebek kuru saç derisi, konak ve bebek bezi tahrişi için kullanılabilir. Rahatlatıcı etkisinden dolayı yetişkin masajı için de kullanılır.

Geri Dönüşüm İpuçları

Boş ürün kutularınızı, geri dönüşüm atık kutusuna atın.

Üretim Yeri : Kanada