Shoosha Organik Lavanta Kokulu Bebek Şampuanı 251,4 ml (S1329)

Tedarikçi : Eco Pharma
Fiyat : ₺179,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Shoosha Organik Lavanta Kokulu Bebek Şampuanı

Organic Sensitive Skin Baby Wash & Shampoo : Lavander

Bebeğinizin cildi, hayatının ilk 2 yılında çok daha geçirgen ve reaktiftir. Organik bebek şampuanımız, bebeğinizin çok hassas ve egzamaya eğilimli cildini temizleyecek ve nemlendirecek en az sayıda güvenli, yumuşak ve sağlıklı bileşen ile formüle edilmiştir. Bebeğin ilk banyosunda kendi doğal yağ tabakasını (Verniks) sıyırmadan kiri ve bakterileri nazikçe temizleyen, Organik Aynısefa Çiçeği Yağı ve Organik Hindistan Cevizi Yağı içeriği ile yüksek nemlendirici ve kremsi bir yıkama sunar.

Hipoalerjenik ve göze zarar vermeyen formüle sahiptir. Banyo sırasında şampuanın gözlere ve ağıza kaçma ihtimali olduğundan, USDA Gıda Sınıfı Organik sertifika tescili ile annelerin içi artık çok rahat. Banyo zamanı artık daha keyifli ve eğlenceli.

Şampuanımız kokusunu, güney Fransa Alplerinin Montpellier bölgesinde kendiliğinden yetişen saf lavantalardan alıyor. Parfüm içermez.

Doktor tavsiyeli bu ürünü, hastanelerin Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesindeki (NICU) bebekler için kullanmaktadır.

Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik olarak test edilmiştir.

İçindekiler

Water (Saf Su), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Taze Aloe Yaprağı Suyu)*, Potassium Cocoate (Potasyum Kokonat), Calendula Officinalis Flower Extracts (Aynısefa Çiçeği Ekstresi)*, Non-Gmo Xantham Gum (Genetiği Değiştirilmemiş Ksantham Sakızı), Glycerin (Kosher Bitkisel Gliserin)*, Lavender Essential Oil (Lavanta Esansı Yağı)*, Citric Acid (Sitrik Asit)

(*) USDA Organik Gıda Sertifikalı İçeriklerden Üretilmiştir.

İçinde Olmayanlar

Toksik maddeller, GDO, BPA, SLS, Glüten, fitalat, sülfat, paraben, triklosan, petrol türevi ve parfüm içermez.

Toksin İçermez

Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak sıfır düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.

Doğada çözünebilir (Biodegradabl) formüllüdür.

Kullanım Şekli

Elinize bir pompa kadar alıp, saç dahil tüm vücuda sürerek yayınız, daha sonra bol su ile durulayın.

Diğer Kullanım Alanları

Tüm ailenin el ve yüz temizliği için kullanımı uygundur. Çocukların ve hamilelerin kullanımı için güvenlidir. Ayrıca evcil hayvanlarınız içinde kullanabilirsiniz.

Geri Dönüşüm İpuçları

Boş şişelerinizi, geri dönüşüm atık kutusuna atın.

Üretim Yeri : Kanada