Shoosha Organik Sinek, Sivrisinek, Kene Kovucu Sprey 100 ml (S1145)

Tedarikçi : Eco Pharma
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Shoosha Organik Sinek, Sivrisinek, Kene Kovucu Sprey

Organic Lemon Eucalyptus Summer Spray

Shoosha Organik Sinek, Sivrisinek ve Kene Kovucu Sprey Kanada’da gıda sınıfı USDA Organik sertifikası alan ilk ve tek ürün olarak artık Türkiye’de. Dış mekan seven, sağlık ve çevre bilinci olan insanların severek kullanacağı bu ürün çevreye zarar vermez aynı zamanda narin bebek cildinde kullanılacak kadar güvenli ve yumuşaktır.

Sağlık bilinci olan insanlar cildine, sentetik sert kimyasallar uygulamak veya bu kimyasallardan çıkan buharı solumak istemezler, bunun için Shoosha Organik Limon Okaliptüs Yaz Spreyi, güvenli ve tamamen doğal bir alternatif sunar. Cilde, nem ve canlılık katmasının yanında kokusunu çok beğeneceğiniz bu spreyi, direkt vücudunuza veya elbisenize sıkarak kullanabilirsiniz.

Yanınızdan ayıramayacağınız bu organik spreyi, bebekler, hamileler, anneler ve tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir.

Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir.

İçindekiler

Water (Saf Su), Alcohol Denat (Denatüre Alkol), Hamamelis Virginiana Distillate (Cadı Fındığı Ekstresi)*, Glycerin (Kosher Bitkisel Gliserin)*, Potassium Cocoate (Potasyum Kokonat)*, Glycine Soja (Soybean) Oil (Soya Yağı)*, Graveolens (Rose Geranium) Oil (Gül Sardunya Yağı)*, Eucalyptus Globulus Leaf Oil (Mavi Okaliptüs)*, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Leaf Oil (Limon Otu Yağı)*, Cedrus Atlantica (Cedarwood) (Sedir Ağacı)*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil (Nane Yağı)*, Non-GMO Xantham Gum (Genetiği Değiştirilmemiş Ksantham Sakızı)

(*) USDA Organik Gıda Sertifikalı İçeriklerden Üretilmiştir

İçinde Olmayanlar

Toksik maddeler, DEET, GDO, BPA, SLS, Glüten, fitalat, sülfat, paraben, triklosan, petrol türevi ve parfüm içermez.

Toksin İçermez

Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak sıfır düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.

Kullanım Şekli

Tüm vücuda uygulayabileceğiniz gibi, yaşam alanında yer alan eşyaların, perdelerin, yatak takımlarının, bebek kıyafetlerinin üzerinde de kullanımı uygundur. Her kullanım 3 saat etkilidir. Sadece sallayın ve püskürtün. Yüze ve gözlere püskürtmeyiniz.

Diğer Kullanım Alanları

Sinek, sivrisinek, kene ve haşerelerden korunmak amaçlı pencere ve kapı önlerine sıkılabilir. Açık havada bulunduğunuz ortamda da kullanarak haşereleri kendinizden uzak tutarsınız.

Geri Dönüşüm İpuçları

Boş ürün kutularınızı, geri dönüşüm atık kutusuna atın.

Üretim Yeri : Kanada