The Organic Pharmacy %100 Organik Pamuklu Koton (SCCMC00100)

Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
The Organic Pharmacy
%100 Organik Pamuklu Koton
 

Güzel bir cildin sırrı günlük bakımın 4 adım güzellik programı ile çok kolay ve etkilidir. Sonuç ise her zaman temiz güzel ve parlak bir cilt olacaktır.
1. Adım: Temizleme
Güzel ve parlak bir cilt nazik ama kapsamlı bir temizlikle başlar. Mükemmel bir cilt temizliği için öncelikle avucunuzun içine küçük bir miktar temizleyici koyun. Biraz karıştırıp, en az bir dakika boyunca kuru cildinize masaj yaparak etkili olmasını sağlayın. Temizleyici ılık suda ıslattığınız bir muslin kumaş ile çıkarın.
2. Adım: Tonikleme
Cildimiz büyük miktarda su içerir bu yüzden vitamin ve besin bakımından zengin toniklerimiz pürüzsüz nemli bir cilt için, cilde nemlendirme işlemi uygular. Temizleme işlemi bittikten sonra, toniği kol hizasında tuttuğunuz toniğinizi gözlerinizi kapatıp sıkabilirsiniz.
3. Adım: Onar
En iyi sonuçları alabilmek için cildimizi günlük olarak korumalı ve onarmalıyız. Bunu yapmak için antioksidanlar, esansiyel yağ asitleri ve hücre yenileyici bitki özleri gibi ürünlere gerek duyarız. Tonik işleminden sonra, antioksidan jel uygulayıp ardından antioksidan serum kullanmalısınız. Araştırmalar; jel ve serum'un temizlediğini, güneş hasarını onararak ve cildi toparlayarak kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olduğunu göstermiştir.
4. Adım: Nemlendir
Gün boyunca cildimiz güneş, rüzgar, klima, kirlilik gibi diğer çevresel unsurlar ile hasar görür ve nem kaybeder. Cildinizi bir nemlendirici ile korumak hayati önem taşımaktadır. The Organic Pharmacy nemlendiriciler, kolajen üretimini arttırmak, korumak ve zenginleştirmek için geliştirilmiştir. Geceleri herhangi bir krem kullanılmasını tavsiye etmiyoruz, çünkü cildin hava almasına ve toksin atılımına engel olup tıkanıklık, akne, sivilce, gibi şişkinliğe sebep veriyorlar.  
Organik Cilt Temizleme Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin