Dogaevinizde.com 2008 yılında ilk defa müşterilerine merhaba dediği günden bu yana coşkusunu hiç kaybetmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Doğal ve Organik bir çok markayı, farklı ödeme seçenekleri ile (havale/eft, posta çeki, mail order ve kredi kartı) tüketicilerine sunarak alışveriş kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle Glutensiz Gıda’da Türkiye’de en çok çeşidi bulunduran site olma özelliğini koruyan dogaevinizde.com Çölyak hastalarına yardımcı olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Doğaevinizde.com, daha sade ve bilgiye kolay ulaşılır, yenilenmiş sitesini müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Neden Doğaevinizde?

Dogaevinizde.com e-ticaret sitesi kullandığı güvenlik yazılımları sayesinde müşterilerine en yüksek derecede güvenlik sağlar. Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Doğaevinizde veri tabanına kayıt edilmemektedir bu nedenle her alışverişiniz de kart bilgilerinizi tekrar girmeniz istenmektedir.

Dogaevinizde.com sitesinde bulunan SSL sertifikası sayesinde tüm bilgileriniz şifrelenmekte ve sizlere güvenli alışveriş imkanı sunulmaktadır.

İlgili banka tarafından sistemimize kurulan 3D Security sayesinde tüm işlemleriniz bankanız ile sizin aranızda yapılmaktadır.

Müşterilerimiz, alışveriş sırasında ilgili bankanın ödeme sayfasına yönlendirilmekte ve yine ilgili bankanın sistemini kullanarak işlemlerini yapmakta ve cep telefonuna gelen şifreyi sisteme girerek alışverişlerini onaylamaktadır.

Size gönderilen şifrenin sisteme girilmemesi durumunda ödeme gerçekleşmemektedir.

Biz Doğaevinizde ailesi olarak daima müşterilerimizi yani sizleri mutlu görmek istiyoruz. Dogaevinizde.com e-ticaret sitesinden yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerinizden memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir.

Sizlerin öneri ve şikayetlerinizi can kulağıyla dinliyor ve daima eleştirilerinizi dikkate alıyoruz.