Naturpy Glutensiz Mısır Gevreği 250 gr (Natur1)

Marka : Naturpy
Fiyat : ₺14,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Naturpy
Glutensiz Mısır Gevreği 250 gr

Tüm tüketicilere tavsiye edilme, altın marka ve avrasya kalite ödüllü Naturpy'den Türkiye de bir ilk daha! Yerli üretim, vitamin ve mineral destekli Glutensiz Mısır Gevreği, 
%86 mısır unu, hindistan cevizi yağı, kaya tuzu, ayçiçeği lesitini çölyak hastalarımız için oldukça şifa getirici yeni ürünümüz olup Türkiye de ilk ve tek bulunmakta.
Mısır gevreği, oldukça popüler ve sağlıklı bir kahvaltı gıdasıdır. Değişik çesitleri bulunan mısır gevreklerinin, Türkiye'de son yıllarda özellikle şehirlerde tüketimi artmış bulunmaktadır. Bu nedenle bu alanda üretim yapan firma sayısı da artmıştır. Naturpy firması olarak,  Marketimes Kahvaltılık Corn Flakes ürününü glutensiz olarak sizlere Türkiye'de ilk yerli üretim olarak beğenilerinize sunmaktayız.
Bildiğiniz üzere, tahıl gevreği tüketmenin birçok farklı yolu bulunmaktadır. Marketimes Kahvaltılık Gevrek Glutensiz ve Vegandır. Özellikle Çölyak 'lıların kullanabileceği doğal bir gıdadır. Özellikle diyet yapmak isteyen müşterilerimiz için vazgeçilmez bir ürün olmaya devam ediyor. Dengeli beslenmek ve sağlıklı olmak için ürünümüzü sipariş alabilirsiniz.
Corn Flakes mısır gevreği 9 vitamin 2 Mineral Laktozsuz ( Süt Proteini İçermeyen) lif kaynağı ve düşük yağ içeriği ile kahvaltınızı hem lezzetli hem besleyici hale getirmenize yardımcı olur. Ürünümüz, Vitamin C, Vitamin E, Niasin, Pantotenik Asit, Vitamin B6, Riboflavin B2, Tiamin B1, Folik Asit, Vitamin B12, Kalsiyum ve Demir gibi vitamin ve minarelleri içinde bulundurmaktadır.

 
Glutensiz Kahvaltı Ürünlerinin Tamamını Görmek İçin